Wedstrijd Uitslagen
vrijdag 30 juni 2023 NK Masters Harderwijk |
|||||
M75+ | |||||
Frans de Laat | Kogelslingeren 4 kg | 32,42 m. | 1e | ||
donderdag 29 juni 2023 Limbra Avondwedstrijd Venlo |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,72 m. | 2e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,71 sec. | +0.5m/s | 2e | 30,74 km/h |
Sten Driessen | 400 m | 55,56 sec. | 1e | 25,92 km/h | |
Tim Sonnemans | 800 m | 2:02,08 min. | 3e | 23,59 km/h | |
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,62 sec. | +0.8m/s | 1e | 26,43 km/h |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,32 sec. | +0.7m/s | 3e | 25,14 km/h |
Hannah Cranen | Verspringen | 4,56 m. | +0.0m/s | 1e | |
Emmelijn van Eldik | Verspringen | 3,53 m. | +0.0m/s | 2e | |
vrijdag 23 juni 2023 NK U20 & U18 Bergen op Zoom |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Thijs Bongers | Kogelslingeren 5 kg | 42,57 m. | 6e | ||
zondag 18 juni 2023 King and Queen of the sprint Uden |
|||||
V40+ | |||||
Julia Dahmen | 100 m | 13,68 sec. | +0.7m/s | 26,32 km/h | |
zaterdag 17 juni 2023 PUMA Nitro Next Generation Athletics Nijmegen |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 5000 m | 14:24,50 min. | 5e | 20,82 km/h | |
zaterdag 17 juni 2023 3e Competitie U14/U16 Weert |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Oscar Dolman | 80 m | 11,99 sec. | +0.1m/s | 5e | 24,02 km/h |
Melle Arets | 80 m | 13,73 sec. | +0.1m/s | 17e | 20,98 km/h |
Niek Janssen | Speer 400 g | 24,52 m. | 2e | ||
Melle Arets | Speer 400 g | 14,69 m. | 8e | ||
Oscar Dolman | Verspringen | 4,04 m. | -1.4m/s | 2e | |
Niek Janssen | Verspringen | 4,00 m. | +0.0m/s | 3e | |
Noah Babic | Hoogspringen | 1,25 m. | 3e | ||
Melle Arets, Oscar Dolman, Noah Babic, Niek Janssen |
4x80m | 49,32 sec. | 5e | 23,36 km/h | |
U16 Jongens (JC) | |||||
Thom Kessels | 100 m | 13,62 sec. | +0.2m/s | 9e | 26,43 km/h |
Lucas Falck | 100 m | 14,49 sec. | +1.7m/s | 14e | 24,84 km/h |
Thom Kessels | 800 m | 2:21,87 min. | 1e | 20,30 km/h | |
Raf Wolters | 800 m | 2:34,39 min. | 9e | 18,65 km/h | |
Roi Schoemakers | 300 m Horden 76,2 cm | 43,65 sec. | 2e | 24,74 km/h | |
Tijn van Havere | 300 m Horden 76,2 cm | 51,73 sec. | 7e | 20,88 km/h | |
Tristan Mestrom | Kogel 4 kg | 10,19 m. | 2e | ||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,78 m. | 3e | ||
Tristan Mestrom | Discus 1 kg | 30,84 m. | 1e | ||
Tijn van Havere | Discus 1 kg | 25,49 m. | 3e | ||
Lucas Falck | Verspringen | 3,72 m. | -0.2m/s | 10e | |
Sjoerd Stel | Verspringen | 3,68 m. | +0.0m/s | 12e | |
Sjoerd Stel | Hoogspringen | 1,40 m. | 7e | ||
Lucas Falck, Thom Kessels, Raf Wolters, Roi Schoemakers |
4x100m | 52,25 sec. | 2e | 27,56 km/h | |
U14 Meisjes (MD) | |||||
Lotte van Havere | 60 m | 9,77 sec. | +0.5m/s | 16e | 22,11 km/h |
Tina Muller | 60 m | 10,16 sec. | +0.9m/s | 23e | 21,26 km/h |
Lana Dols | 60 m | 10,27 sec. | +1.4m/s | 25e | 21,03 km/h |
Sofie Rozema | 1000 m | 3:28,30 min. | 3e | 17,28 km/h | |
Tina Muller | 60 m Horden 76,2 cm | 14,07 sec. | +0.1m/s | 19e | 15,35 km/h |
Madelon Mestrom | Kogel 2 kg | 5,81 m. | 11e | ||
Lana Dols | Kogel 2 kg | 5,07 m. | 16e | ||
Sofie Rozema | Discus 0,75 kg | 15,62 m. | 6e | ||
Madelon Mestrom | Discus 0,75 kg | 14,29 m. | 10e | ||
Mirre Ickenroth | Verspringen | 3,76 m. | -1.8m/s | 8e | |
Lotte van Havere | Verspringen | 3,59 m. | -.8m/s | 11e | |
Lotte van Havere | Hoogspringen | 1,20 m. | 5e | ||
Tina Muller, Sofie Rozema, Mirre Ickenroth, Madelon Mestrom |
4x60m | 36,27 sec. | 5e | 23,82 km/h | |
zondag 11 juni 2023 3e Competitie U18/U20 Helmond |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,28 sec. | -0.3m/s | 10e | 29,32 km/h |
Max Verstraeten | 100 m | 12,64 sec. | +0.7m/s | 18e | 28,48 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 61,10 sec. | 15e | 23,57 km/h | |
Nils van Leipsig | 800 m | 2:36,80 min. | 15e | 18,37 km/h | |
Nils van Leipsig | 1500 m | 5:28,96 min. | 12e | 16,42 km/h | |
Thijs Bongers | Kogel 5 kg | 10,20 m. | 7e | ||
Thijs Bongers | Discus 1,5 kg | 33,32 m. | 4e | ||
Thijs Bongers | Kogelslingeren 5 kg | 39,72 m. | 1e | ||
Raf Vaessen | Verspringen | 5,48 m. | +0.0m/s | 5e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,70 m. | 4e | ||
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 13,60 sec. | -0.6m/s | 10e | 26,47 km/h |
Nina Kruijtzer | 800 m | 3:07,50 min. | 11e | 15,36 km/h | |
Marit van Leipsig | Hoogspringen | 1,35 m. | 12e | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 400 m | 63,02 sec. | 5e | 22,85 km/h | |
Lisanne de Vreede | 100 m Horden 84,0 cm | 18,43 sec. | +0.5m/s | 4e | 19,53 km/h |
Eline Konings | 100 m Horden 84,0 cm | 18,91 sec. | +0.5m/s | 5e | 19,04 km/h |
Lisanne de Vreede | Discus 1 kg | 20,20 m. | 10e | ||
Fenne Cantelberg | Verspringen | 4,75 m. | -1.6m/s | 6e | |
Eline Konings | Verspringen | 3,72 m. | -0.9m/s | 24e | |
Fenne Cantelberg | Hoogspringen | 1,45 m. | 6e | ||
zaterdag 10 juni 2023 Gouden Spike Leiden |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,92 m. | 1e | ||
zaterdag 10 juni 2023 NK 10000m Leiden |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 10000 m | 30:44,85 min. | 11e | 19,51 km/h | |
dinsdag 6 juni 2023 Limbra Avondwedstrijd Weert |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,65 m. | 3e | ||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,03 sec. | +2.4m/s | 3e | 29,93 km/h |
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Boglarka Kerekgyarto | Kogel 4 kg | 10,62 m. | 3e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,44 sec. | +2.4m/s | 1e | 31,47 km/h |
Sten Driessen | 200 m | 23,87 sec. | +1.7m/s | 1e | 30,16 km/h |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,65 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 12,02 m. | 2e | ||
Thies Coenen | Kogelslingeren 7,26 kg | 42,41 m. | 4e | ||
zaterdag 3 juni 2023 Zaterdagmiddagwedstrijd AM Maastricht |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,51 m. | 1e | ||
vrijdag 2 juni 2023 Asterix Trackmeeting Eindhoven |
|||||
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 60 m | 8,24 sec. | +0.5m/s | 26,21 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 60 m | 8,93 sec. | +1.8m/s | 24,19 km/h | |
Hannah Cranen | 100 m | 12,98 sec. | +0.6m/s | 27,73 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,50 sec. | +0.6m/s | 24,83 km/h | |
Hannah Cranen | 200 m | 27,49 sec. | +0.0m/s | 26,19 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 200 m | 30,15 sec. | +0.3m/s | 23,88 km/h | |
zondag 28 mei 2023 2e Competitie U18/U20 Helmond |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,23 sec. | -0.1m/s | 10e | 29,44 km/h |
Sam Geraeds | 100 m | 12,71 sec. | +1.3m/s | 15e | 28,32 km/h |
Sam Geraeds | 200 m | 25,46 sec. | +0.2m/s | 8e | 28,28 km/h |
Max Verstraeten | 200 m | 26,55 sec. | +0.2m/s | 17e | 27,12 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 60,99 sec. | 9e | 23,61 km/h | |
Nils van Leipsig | 400 m | 63,65 sec. | 11e | 22,62 km/h | |
Nils van Leipsig | 1500 m | 5:36,08 min. | 12e | 16,07 km/h | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,70 m. | 5e | ||
Nils van Leipsig, Max Verstraeten, Sam Geraeds, Raf Vaessen |
Zweedse Estafette | 2:27,99 min. | 9e | 24,33 km/h | |
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 13,80 sec. | +0.4m/s | 12e | 26,09 km/h |
Nina Kruijtzer | 400 m | 76,39 sec. | 13e | 18,85 km/h | |
Nina Kruijtzer | 1500 m | 7:23,14 min. | 16e | 12,19 km/h | |
Marit van Leipsig | Verspringen | 4,37 m. | +2.7m/s | 15e | |
Marit van Leipsig | Verspringen | 4,33 m. | +0.3m/s | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Fenne Cantelberg | Verspringen | 4,68 m. | +0.0m/s | 10e | |
Fenne Cantelberg | Hoogspringen | 1,45 m. | 6e | ||
donderdag 25 mei 2023 Limbra Avondwedstrijd Someren |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,50 m. | 1e | ||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 31,66 m. | 3e | ||
Mannen | |||||
Nick Wanten | 1000 m | 3:14,28 min. | 3e | 18,53 km/h | |
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,27 sec. | +1.5m/s | 1e | 27,13 km/h |
Hannah Cranen | 200 m | 27,61 sec. | +2.6m/s | 1e | 26,08 km/h |
Lena Rötter | 1000 m | 3:35,95 min. | 1e | 16,67 km/h | |
zondag 21 mei 2023 2e Senioren Competitie Sittard |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Sam Geraeds | 100 m | 12,72 sec. | +0.6m/s | 19e | 28,30 km/h |
Max Verstraeten | 200 m | 26,74 sec. | +0.0m/s | 21e | 26,93 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 61,30 sec. | 15e | 23,49 km/h | |
Raf Vaessen | Verspringen | 5,25 m. | +0.1m/s | 12e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,65 m. | 7e | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 200 m | 27,41 sec. | +1.2m/s | 4e | 26,27 km/h |
Eline Konings | 800 m | 3:06,56 min. | 9e | 15,44 km/h | |
Lisanne de Vreede | 400 m Horden 76,2 cm | 67,51 sec. | 1e | 21,33 km/h | |
Eline Konings | Hink-stapsprong | 8,16 m. | +2.1m/s | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 12,22 sec. | -1.3m/s | 10e | 29,46 km/h |
Sten Driessen | 200 m | 25,76 sec. | 17e | 27,95 km/h | |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,33 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 12,51 m. | 2e | ||
Kevin Van Heel | Speer 800 g (vanaf 1986) | 31,21 m. | 12e | ||
Sam Geraeds, Max Verstraeten, Raf Vaessen, Sten Driessen |
4x100m | 48,09 sec. | 8e | 29,94 km/h | |
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,17 sec. | 1e | 27,33 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,60 sec. | -1.1m/s | 11e | 24,66 km/h |
Hannah Cranen | 200 m | 27,01 sec. | +1.2m/s | 2e | 26,66 km/h |
Marlou Knijnenburg | 3000 m | 13:27,11 min. | 5e | 13,38 km/h | |
Emmelijn van Eldik | Kogel 4 kg | 5,38 m. | 15e | ||
Emmelijn van Eldik | Speer 600 g (vanaf 1999) | 12,366 m. | 16e | ||
Marlou Knijnenburg | Hoogspringen | 1,45 m. | 5e | ||
Hannah Cranen, Lisanne de Vreede, Eline Konings, Marlou Knijnenburg |
4x100m | 53,19 sec. | 3e | 27,07 km/h | |
M60+ | |||||
Jan van de Winkel | 1500 m | 5:48,25 min. | 23e | 15,51 km/h | |
V40+ | |||||
Julia Dahmen | 400 m | 62,46 sec. | 2e | 23,05 km/h | |
Julia Dahmen | 800 m | 2:28,13 min. | 2e | 19,44 km/h | |
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,78 m. | 2e | ||
Loes Verlaak | Speer 600 g (vanaf 1999) | 34,66 m. | 1e | ||
donderdag 18 mei 2023 Amsterdam Battle Amsterdam |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Thijs Bongers | Discus 1,5 kg | 36,13 m. | 5e | ||
Thijs Bongers | Kogelslingeren 5 kg | 42,88 m. | 6e | ||
donderdag 18 mei 2023 Harry Schulting Games Vught |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,39 m. | 1e | ||
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,10 sec. | +2.0m/s | 27,48 km/h | |
Hannah Cranen | 100 m | 13,22 sec. | +0.7m/s | 27,23 km/h | |
zaterdag 13 mei 2023 Ter Specke Bokaal Lisse |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 17,02 m. | 2e | ||
zaterdag 13 mei 2023 2e Competitie U14/U16 Venray |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Melle Arets | 80 m | 13,99 sec. | +2.3m/s | 18e | 20,59 km/h |
Niek Janssen | 600 m | 2:00,52 min. | 7e | 17,92 km/h | |
Loris Wullems | 600 m | 2:03,85 min. | 10e | 17,44 km/h | |
Loris Wullems | 80 m Horden 76,2 cm | 17,20 sec. | +2.5m/s | 7e | 16,74 km/h |
Cas Glaudemans | 80 m Horden 76,2 cm | 17,84 sec. | +2.5m/s | 9e | 16,14 km/h |
Niek Janssen | Verspringen | 4,12 m. | +0.5m/s | 1e | |
Melle Arets | Verspringen | 2,98 m. | -0.9m/s | 12e | |
Cas Glaudemans | Hoogspringen | 1,20 m. | 2e | ||
Loris Wullems, Melle Arets, Niek Janssen, Cas Glaudemans |
4x80m | 48,41 sec. | 2e | 23,80 km/h | |
U16 Jongens (JC) | |||||
Roi Schoemakers | 150 m | 18,69 sec. | +2.2m/s | 3e | 28,89 km/h |
Tristan Mestrom | 150 m | 20,54 sec. | +1.0m/s | 8e | 26,29 km/h |
Tijn van Havere | 1500 m | 5:44,70 min. | 9e | 15,67 km/h | |
Roi Schoemakers | 100 m Horden 84,0 cm | 15,71 sec. | +0.9m/s | 2e | 22,92 km/h |
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,58 m. | 2e | ||
Tristan Mestrom | Kogel 4 kg | 9,48 m. | 3e | ||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 33,14 m. | 1e | ||
Tristan Mestrom | Speer 600 g (vanaf 1999) | 23,63 m. | 9e | ||
Roi Schoemakers | Verspringen | 5,06 m. | +0.9m/s | 4e | |
U14 Meisjes (MD) | |||||
Roos in 't Veld | 60 m | 8,88 sec. | +0.4m/s | 2e | 24,32 km/h |
Pleun Cillekens | 60 m | 9,51 sec. | +3.3m/s | 12e | 22,71 km/h |
Tina Muller | 60 m | 9,85 sec. | +3.3m/s | 17e | 21,93 km/h |
Lotte van Havere | 600 m | 2:12,79 min. | 12e | 16,27 km/h | |
Pleun Cillekens | 600 m | 2:22,60 min. | 22e | 15,15 km/h | |
Merle Jilderda | 600 m | 2:28,67 min. | 27e | 14,53 km/h | |
Pleun Cillekens | 60 m Horden 76,2 cm | 12,88 sec. | -0.7m/s | 8e | 16,77 km/h |
Mirre Ickenroth | 60 m Horden 76,2 cm | 13,07 sec. | -2.54m/s | 12e | 16,53 km/h |
Tina Muller | 60 m Horden 76,2 cm | 13,22 sec. | -0.7m/s | 14e | 16,34 km/h |
Lotte van Havere | Kogel 2 kg | 7,28 m. | 10e | ||
Merle Jilderda | Kogel 2 kg | 5,12 m. | 15e | ||
Madelon Mestrom | Speer 400 g | 10,02 m. | 14e | ||
Merle Jilderda | Speer 400 g | 6,32 m. | 19e | ||
Lotte van Havere | Verspringen | 3,43 m. | -0.8m/s | 8e | |
Madelon Mestrom | Verspringen | 3,33 m. | +1.7m/s | 9e | |
Roos in 't Veld | Hoogspringen | 1,30 m. | 4e | ||
Mirre Ickenroth | Hoogspringen | 1,20 m. | 8e | ||
Tina Muller, Roos in 't Veld, Mirre Ickenroth, Madelon Mestrom |
4x60m | 35,96 sec. | 4e | 24,03 km/h | |
dinsdag 9 mei 2023 Limbra Avondwedstrijd Helmond |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,07 m. | |||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 31,09 m. | |||
U14 Meisjes (MD) | |||||
Lotte van Havere | 60 m | 9,54 sec. | +1.4m/s | 22,64 km/h | |
Lotte van Havere | Verspringen | 3,17 m. | +0.0m/s | ||
zondag 7 mei 2023 1e Senioren Competitie Gemert |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Sam Geraeds | 100 m | 12,76 sec. | -1.1m/s | 18e | 28,21 km/h |
Max Verstraeten | 200 m | 28,02 sec. | +0.3m/s | 22e | 25,70 km/h |
Sam Geraeds | 400 m | 62,88 sec. | 22e | 22,90 km/h | |
Nils van Leipsig | 800 m | 2:34,31 min. | 20e | 18,66 km/h | |
Nils van Leipsig | 5000 m | 21:13,46 min. | 18e | 14,13 km/h | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,65 m. | 5e | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 400 m | 62,90 sec. | 1e | 22,89 km/h | |
Frauke Classen | 800 m | 3:06,41 min. | 8e | 15,45 km/h | |
Lisanne de Vreede | 100 m Horden 84,0 cm | 17,54 sec. | +0.2m/s | 3e | 20,52 km/h |
Frauke Classen | Verspringen | 4,37 m. | +0.3m/s | 8e | |
Frauke Classen | Hoogspringen | 1,25 m. | 6e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,80 sec. | +0.5m/s | 7e | 30,51 km/h |
Sten Driessen | 200 m | 24,41 sec. | +0.4m/s | 4e | 29,50 km/h |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 17,30 m. | 1e | ||
Kevin Van Heel | Kogel 7,26 kg | 8,79 m. | 9e | ||
Jorick Horstermans | Discus 2 kg | 28,02 m. | 8e | ||
Kevin Van Heel | Discus 2 kg | 27,66 m. | 11e | ||
Sten Driessen, Max Verstraeten, Sam Geraeds, Raf Vaessen |
Zweedse Estafette | 2:22,72 min. | 11e | 25,22 km/h | |
Vrouwen | |||||
Dagmara Killaars | 100 m | 13,76 sec. | +1.1m/s | 2e | 26,16 km/h |
Dagmara Killaars | 200 m | 30,00 sec. | +1.6m/s | 7e | 24,00 km/h |
Hannah Cranen | 3000 m | 14:48,83 min. | 6e | 12,15 km/h | |
Emmelijn van Eldik | Kogel 4 kg | 6,31 m. | 13e | ||
Emmelijn van Eldik | Discus 1 kg | 13,93 m. | 17e | ||
Hannah Cranen | Verspringen | 4,80 m. | +1.2m/s | 2e | |
Lisanne de Vreede, Hannah Cranen, Dagmara Killaars, Emelijn van Eldik |
Zweedse Estafette | 2:39,66 min. | 3e | 22,55 km/h | |