Wedstrijd Uitslagen
vrijdag 28 juli 2023 NK Senioren Breda |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,70 m. | 4e | ||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 60,41 m. | 2e | ||
zaterdag 15 juli 2023 Nacht van Tilburg Tilburg |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 32,38 m. | 4e | ||
zaterdag 15 juli 2023 ATH Trackmeeting Eindhoven |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | Verspringen | 5,55 m. | +0.1m/s | 3e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,65 m. | 2e | ||
Mannen | |||||
Tim Sonnemans | 800 m | 2:01,66 min. | 15e | 23,67 km/h | |
zaterdag 15 juli 2023 Nacht van de Atletiek Heusden (B) |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 5000 m | 14:45,40 min. | 20,33 km/h | ||
zondag 9 juli 2023 LK U14/U16 Beek |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Niek Janssen | Speer 400 g | 25,03 m. | 2e | ||
Niek Janssen | Verspringen | 4,29 m. | 2e | ||
Noah Babic | Hoogspringen | 1,30 m. | 3e | ||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tristan Mestrom | Kogel 4 kg | 9,82 m. | 4e | ||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,77 m. | 5e | ||
Tristan Mestrom | Discus 1 kg | 33,36 m. | 1e | ||
Tijn van Havere | Discus 1 kg | 29,73 m. | 3e | ||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 32,98 m. | 1e | ||
Tristan Mestrom | Kogelslingeren 4 kg | 35,60 m. | |||
U14 Meisjes (MD) | |||||
Sofie Rozema | 1000 m | 3:25,70 min. | 2e | 17,50 km/h | |
zondag 9 juli 2023 Jan Dietvorst Memorial Bergen op Zoom |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,49 m. | 1e | ||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 60,66 m. | 1e | ||
vrijdag 7 juli 2023 Baanwedstrijd Utrecht |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 3000 m | 8:26,22 min. | 21,33 km/h | ||
vrijdag 7 juli 2023 Limbra Avondwedstrijd Roermond |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Niek Janssen | Discus 1 kg | 18,93 m. | 1e | ||
Niek Janssen | Verspringen | 4,27 m. | +0.0m/s | 1e | |
Noah Babic | Hoogspringen | 1,35 m. | 1e | ||
U16 Jongens (JC) | |||||
Thom Kessels | 150 m | 20,18 sec. | -0.5m/s | 1e | 26,76 km/h |
Thom Kessels | 1000 m | 3:09,14 min. | 1e | 19,03 km/h | |
Sjoerd Stel | 1000 m | 3:14,27 min. | 2e | 18,53 km/h | |
Tristan Mestrom | Kogel 4 kg | 9,84 m. | 1e | ||
Tristan Mestrom | Discus 1 kg | 35,51 m. | 1e | ||
Tristan Mestrom | Kogelslingeren 4 kg | 39,66 m. | 1e | ||
Sjoerd Stel | Hoogspringen | 1,40 m. | 1e | ||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,25 sec. | -0.7m/s | 1e | 29,39 km/h |
Nils van Leipsig | 1500 m | 5:12,08 min. | 3e | 17,30 km/h | |
Thijs Lamboo | Kogel 5 kg | 10,21 m. | 3e | ||
Thijs Lamboo | Kogelslingeren 5 kg | 39,42 m. | 1e | ||
Raf Vaessen | Verspringen | 5,37 m. | +1.1m/s | 1e | |
Nils van Leipsig | Verspringen | 4,11 m. | +3.0m/s | 3e | |
Nils van Leipsig | Verspringen | 4,05 m. | +2.0m/s | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 100 m | 13,16 sec. | -0.3m/s | 1e | 27,36 km/h |
Lisanne de Vreede | 200 m | 26,58 sec. | -0.5m/s | 1e | 27,09 km/h |
Boglarka Kerekgyarto | Kogel 4 kg | 11,01 m. | 1e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,71 sec. | -0.7m/s | 1e | 30,74 km/h |
Sten Driessen | 200 m | 23,99 sec. | -0.5m/s | 2e | 30,01 km/h |
Tim Sonnemans | 1500 m | 4:17,04 min. | 1e | 21,01 km/h | |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 15,49 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 11,46 m. | 2e | ||
Bart Zijlstra | Kogel 7,26 kg | 8,09 m. | 6e | ||
Bart Zijlstra | Discus 2 kg | 24,56 m. | 3e | ||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 60,69 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogelslingeren 7,26 kg | 42,71 m. | 4e | ||
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,15 sec. | -0.3m/s | 1e | 27,38 km/h |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,49 sec. | -1.2m/s | 2e | 24,84 km/h |
Hannah Cranen | 200 m | 27,90 sec. | -0.5m/s | 1e | 25,81 km/h |
Emmelijn van Eldik | 200 m | 30,28 sec. | +0.0m/s | 3e | 23,78 km/h |
Lena Rötter | 1500 m | 5:50,44 min. | 1e | 15,41 km/h | |
Hannah Cranen | Verspringen | 4,43 m. | +0.0m/s | 2e | |
M75+ | |||||
Frans de Laat | Kogel 4 kg | 11,35 m. | 1e | ||
Frans de Laat | Discus 1 kg | 30,28 m. | 4e | ||
Frans de Laat | Kogelslingeren 4 kg | 30,56 m. | 1e | ||
V35+ | |||||
Daisy Ackema | Kogelslingeren 4 kg | 32,68 m. | 1e | ||
V40+ | |||||
Sheila Gooren | 100 m | 26,22 sec. | -1.2m/s | 13,73 km/h | |
Sheila Gooren | 200 m | 57,07 sec. | +0.0m/s | 12,62 km/h | |
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,18 m. | 1e | ||
Loes Verlaak | Discus 1 kg | 40,64 m. | 1e | ||
Loes Verlaak | Kogelslingeren 4 kg | 31,28 m. | 2e | ||
zondag 2 juli 2023 3e Senioren Competitie Valkenswaard |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Max Verstraeten | 100 m | 12,91 sec. | +0.2m/s | 21e | 27,89 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 60,55 sec. | 16e | 23,78 km/h | |
Raf Vaessen | Verspringen | 5,34 m. | -0.9m/s | 13e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,70 m. | 6e | ||
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 13,70 sec. | +1.2m/s | 5e | 26,28 km/h |
Marit van Leipsig | Verspringen | 4,48 m. | -2.0m/s | 5e | |
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 400 m | 62,52 sec. | 1e | 23,03 km/h | |
Frauke Classen | 1500 m | 6:54,75 min. | 11e | 13,02 km/h | |
Lisanne de Vreede | 100 m Horden 84,0 cm | 16,64 sec. | +0.8m/s | 1e | 21,63 km/h |
Eline Konings | 100 m Horden 84,0 cm | 18,22 sec. | +0.5m/s | 5e | 19,76 km/h |
Frauke Classen | Verspringen | 4,53 m. | +2.4m/s | 4e | |
Mannen | |||||
Kevin Van Heel | 200 m | 29,32 sec. | 23e | 24,56 km/h | |
Tim Sonnemans | 400 m | 53,60 sec. | 6e | 26,87 km/h | |
Nick Wanten | 800 m | 2:29,01 min. | 20e | 19,33 km/h | |
Tim Sonnemans | 5000 m | 18:31,68 min. | 11e | 16,19 km/h | |
Guido Klaassen | 110 m Horden 106,7 cm | 20,30 sec. | +1.9m/s | 8e | 19,51 km/h |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,83 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 11,68 m. | 2e | ||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 57,44 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogelslingeren 7,26 kg | 40,64 m. | 2e | ||
Max Verstraeten, Kevin van Heel, Tim Sonnemans, Guido Klaassen |
4x400m | 4:06,64 min. | 10e | 23,35 km/h | |
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 12,94 sec. | +1.2m/s | 1e | 27,82 km/h |
Hannah Cranen | 200 m | 27,17 sec. | +0.6m/s | 1e | 26,50 km/h |
Emmelijn van Eldik | 200 m | 30,10 sec. | +0.9m/s | 7e | 23,92 km/h |
Marlou Knijnenburg | Hoogspringen | 1,50 m. | 3e | ||
Marlou Knijnenburg, Lisanne de Vreede, Hannah Cranen, Eline Konings |
4x400m | 4:27,98 min. | 2e | 21,49 km/h | |
M60+ | |||||
Jan van de Winkel | 5000 m | 22:02,36 min. | 16e | 13,61 km/h | |
V40+ | |||||
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,58 m. | 2e | ||
Loes Verlaak | Kogelslingeren 4 kg | 27,78 m. | 1e | ||
zondag 2 juli 2023 NK Masters Harderwijk |
|||||
M75+ | |||||
Frans de Laat | Gewichtwerpen 7,26 kg | 12,14 m. | 1e | ||
zaterdag 1 juli 2023 NK Masters Harderwijk |
|||||
M75+ | |||||
Frans de Laat | Kogel 4 kg | 11,23 m. | 1e | ||
Frans de Laat | Discus 1 kg | 32,38 m. | 1e | ||
V40+ | |||||
Julia Dahmen | 400 m | 62,05 sec. | 2e | 23,21 km/h | |
Julia Dahmen | 400 m | 68,30 sec. | 21,08 km/h | ||
vrijdag 30 juni 2023 NK Masters Harderwijk |
|||||
M75+ | |||||
Frans de Laat | Kogelslingeren 4 kg | 32,42 m. | 1e | ||
donderdag 29 juni 2023 Limbra Avondwedstrijd Venlo |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,72 m. | 2e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,71 sec. | +0.5m/s | 2e | 30,74 km/h |
Sten Driessen | 400 m | 55,56 sec. | 1e | 25,92 km/h | |
Tim Sonnemans | 800 m | 2:02,08 min. | 3e | 23,59 km/h | |
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,62 sec. | +0.8m/s | 1e | 26,43 km/h |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,32 sec. | +0.7m/s | 3e | 25,14 km/h |
Hannah Cranen | Verspringen | 4,56 m. | +0.0m/s | 1e | |
Emmelijn van Eldik | Verspringen | 3,53 m. | +0.0m/s | 2e | |
vrijdag 23 juni 2023 NK U20 & U18 Bergen op Zoom |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Thijs Bongers | Kogelslingeren 5 kg | 42,57 m. | 6e | ||
zondag 18 juni 2023 King and Queen of the sprint Uden |
|||||
V40+ | |||||
Julia Dahmen | 100 m | 13,68 sec. | +0.7m/s | 26,32 km/h | |
zaterdag 17 juni 2023 PUMA Nitro Next Generation Athletics Nijmegen |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 5000 m | 14:24,50 min. | 5e | 20,82 km/h | |
zaterdag 17 juni 2023 3e Competitie U14/U16 Weert |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Oscar Dolman | 80 m | 11,99 sec. | +0.1m/s | 5e | 24,02 km/h |
Melle Arets | 80 m | 13,73 sec. | +0.1m/s | 17e | 20,98 km/h |
Niek Janssen | Speer 400 g | 24,52 m. | 2e | ||
Melle Arets | Speer 400 g | 14,69 m. | 8e | ||
Oscar Dolman | Verspringen | 4,04 m. | -1.4m/s | 2e | |
Niek Janssen | Verspringen | 4,00 m. | +0.0m/s | 3e | |
Noah Babic | Hoogspringen | 1,25 m. | 3e | ||
Melle Arets, Oscar Dolman, Noah Babic, Niek Janssen |
4x80m | 49,32 sec. | 5e | 23,36 km/h | |
U16 Jongens (JC) | |||||
Thom Kessels | 100 m | 13,62 sec. | +0.2m/s | 9e | 26,43 km/h |
Lucas Falck | 100 m | 14,49 sec. | +1.7m/s | 14e | 24,84 km/h |
Thom Kessels | 800 m | 2:21,87 min. | 1e | 20,30 km/h | |
Raf Wolters | 800 m | 2:34,39 min. | 9e | 18,65 km/h | |
Roi Schoemakers | 300 m Horden 76,2 cm | 43,65 sec. | 2e | 24,74 km/h | |
Tijn van Havere | 300 m Horden 76,2 cm | 51,73 sec. | 7e | 20,88 km/h | |
Tristan Mestrom | Kogel 4 kg | 10,19 m. | 2e | ||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,78 m. | 3e | ||
Tristan Mestrom | Discus 1 kg | 30,84 m. | 1e | ||
Tijn van Havere | Discus 1 kg | 25,49 m. | 3e | ||
Lucas Falck | Verspringen | 3,72 m. | -0.2m/s | 10e | |
Sjoerd Stel | Verspringen | 3,68 m. | +0.0m/s | 12e | |
Sjoerd Stel | Hoogspringen | 1,40 m. | 7e | ||
Lucas Falck, Thom Kessels, Raf Wolters, Roi Schoemakers |
4x100m | 52,25 sec. | 2e | 27,56 km/h | |
U14 Meisjes (MD) | |||||
Lotte van Havere | 60 m | 9,77 sec. | +0.5m/s | 16e | 22,11 km/h |
Tina Muller | 60 m | 10,16 sec. | +0.9m/s | 23e | 21,26 km/h |
Lana Dols | 60 m | 10,27 sec. | +1.4m/s | 25e | 21,03 km/h |
Sofie Rozema | 1000 m | 3:28,30 min. | 3e | 17,28 km/h | |
Tina Muller | 60 m Horden 76,2 cm | 14,07 sec. | +0.1m/s | 19e | 15,35 km/h |
Madelon Mestrom | Kogel 2 kg | 5,81 m. | 11e | ||
Lana Dols | Kogel 2 kg | 5,07 m. | 16e | ||
Sofie Rozema | Discus 0,75 kg | 15,62 m. | 6e | ||
Madelon Mestrom | Discus 0,75 kg | 14,29 m. | 10e | ||
Mirre Ickenroth | Verspringen | 3,76 m. | -1.8m/s | 8e | |
Lotte van Havere | Verspringen | 3,59 m. | -.8m/s | 11e | |
Lotte van Havere | Hoogspringen | 1,20 m. | 5e | ||
Tina Muller, Sofie Rozema, Mirre Ickenroth, Madelon Mestrom |
4x60m | 36,27 sec. | 5e | 23,82 km/h | |
zondag 11 juni 2023 3e Competitie U18/U20 Helmond |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,28 sec. | -0.3m/s | 10e | 29,32 km/h |
Max Verstraeten | 100 m | 12,64 sec. | +0.7m/s | 18e | 28,48 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 61,10 sec. | 15e | 23,57 km/h | |
Nils van Leipsig | 800 m | 2:36,80 min. | 15e | 18,37 km/h | |
Nils van Leipsig | 1500 m | 5:28,96 min. | 12e | 16,42 km/h | |
Thijs Bongers | Kogel 5 kg | 10,20 m. | 7e | ||
Thijs Bongers | Discus 1,5 kg | 33,32 m. | 4e | ||
Thijs Bongers | Kogelslingeren 5 kg | 39,72 m. | 1e | ||
Raf Vaessen | Verspringen | 5,48 m. | +0.0m/s | 5e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,70 m. | 4e | ||
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 13,60 sec. | -0.6m/s | 10e | 26,47 km/h |
Nina Kruijtzer | 800 m | 3:07,50 min. | 11e | 15,36 km/h | |
Marit van Leipsig | Hoogspringen | 1,35 m. | 12e | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 400 m | 63,02 sec. | 5e | 22,85 km/h | |
Lisanne de Vreede | 100 m Horden 84,0 cm | 18,43 sec. | +0.5m/s | 4e | 19,53 km/h |
Eline Konings | 100 m Horden 84,0 cm | 18,91 sec. | +0.5m/s | 5e | 19,04 km/h |
Lisanne de Vreede | Discus 1 kg | 20,20 m. | 10e | ||
Fenne Cantelberg | Verspringen | 4,75 m. | -1.6m/s | 6e | |
Eline Konings | Verspringen | 3,72 m. | -0.9m/s | 24e | |
Fenne Cantelberg | Hoogspringen | 1,45 m. | 6e | ||
zaterdag 10 juni 2023 Gouden Spike Leiden |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,92 m. | 1e | ||
zaterdag 10 juni 2023 NK 10000m Leiden |
|||||
Mannen | |||||
Pim Lambregts | 10000 m | 30:44,85 min. | 11e | 19,51 km/h | |
dinsdag 6 juni 2023 Limbra Avondwedstrijd Weert |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 4 kg | 9,65 m. | 3e | ||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,03 sec. | +2.4m/s | 3e | 29,93 km/h |
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Boglarka Kerekgyarto | Kogel 4 kg | 10,62 m. | 3e | ||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 100 m | 11,44 sec. | +2.4m/s | 1e | 31,47 km/h |
Sten Driessen | 200 m | 23,87 sec. | +1.7m/s | 1e | 30,16 km/h |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,65 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 12,02 m. | 2e | ||
Thies Coenen | Kogelslingeren 7,26 kg | 42,41 m. | 4e | ||
zaterdag 3 juni 2023 Zaterdagmiddagwedstrijd AM Maastricht |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,51 m. | 1e | ||
vrijdag 2 juni 2023 Asterix Trackmeeting Eindhoven |
|||||
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 60 m | 8,24 sec. | +0.5m/s | 26,21 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 60 m | 8,93 sec. | +1.8m/s | 24,19 km/h | |
Hannah Cranen | 100 m | 12,98 sec. | +0.6m/s | 27,73 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,50 sec. | +0.6m/s | 24,83 km/h | |
Hannah Cranen | 200 m | 27,49 sec. | +0.0m/s | 26,19 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 200 m | 30,15 sec. | +0.3m/s | 23,88 km/h | |