Wedstrijd Uitslagen
zondag 19 mei 2024 2e Competitie U14/U16 Sittard |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Loris Wullems | 150 m | 21,05 sec. | +1.0m/s | 9e | 25,65 km/h |
Anass E lBachiri | 150 m | 23,35 sec. | +0.1m/s | 15e | 23,13 km/h |
Federico Vaessen | 150 m | 23,81 sec. | +0.1m/s | 17e | 22,68 km/h |
Sjoerd Stel | 1500 m | 5:02,29 min. | 3e | 17,86 km/h | |
Loris Wullems | 100 m Horden 84,0 cm | 19,15 sec. | +0.6m/s | 7e | 18,80 km/h |
Federico Vaessen | Kogel 4 kg | 6,68 m. | 5e | ||
Jeffrey van Nuil | Kogel 4 kg | 5,20 m. | 11e | ||
Niek Janssen | Speer 600 g (vanaf 1999) | 26,17 m. | 2e | ||
Jeffrey van Nuil | Speer 600 g (vanaf 1999) | 15,44 m. | 10e | ||
Anass E lBachiri | Speer 600 g (vanaf 1999) | 12,88 m. | 13e | ||
Niek Janssen | Verspringen | 4,52 m. | +0.3m/s | 3e | |
Noah Babic | Verspringen | 4,12 m. | +1.0m/s | 7e | |
Anass E lBachiri | Verspringen | 3,37 m. | +1.2m/s | 10e | |
Noah Babic | Hoogspringen | 1,45 m. | 3e | ||
Niek Janssen, Federico Vaessen, Loris Wullems, Noah Babic |
4x100m | 57,28 sec. | 5e | 25,14 km/h | |
U14 Meisjes (MD) | |||||
Lotte van Havere | 60 m | 9,46 sec. | +1.1m/s | 13e | 22,83 km/h |
Ela Verlinden | 60 m | 10,17 sec. | -1.1m/s | 25e | 21,24 km/h |
Merle Jilderda | 60 m | 10,64 sec. | -0.9m/s | 34e | 20,30 km/h |
Ming fa Lin | 60 m | 10,79 sec. | -0.9m/s | 35e | 20,02 km/h |
Pien Koumans | 600 m | 1:56,03 min. | 5e | 18,62 km/h | |
Ming fa Lin | 600 m | 2:09,11 min. | 18e | 16,73 km/h | |
Pien Koumans | 60 m Horden 76,2 cm | 13,12 sec. | 16e | 16,46 km/h | |
Ela Verlinden | 60 m Horden 76,2 cm | 13,41 sec. | 18e | 16,11 km/h | |
Mirre Ickenroth | Kogel 2 kg | 7,04 m. | 7e | ||
Lana Dols | Kogel 2 kg | 4,97 m. | 18e | ||
Nuria Hupkens | Kogel 2 kg | 3,53 m. | 21e | ||
Ela Verlinden | Speer 400 g | 17,40 m. | 4e | ||
Merle Jilderda | Speer 400 g | 12,13 m. | 17e | ||
Mirre Ickenroth | Verspringen | 3,81 m. | +0.3m/s | 9e | |
Ming fa Lin | Verspringen | 3,12 m. | +1.2m/s | 20e | |
Merle Jilderda | Verspringen | 2,92 m. | -0.2m/s | 24e | |
Nuria Hupkens | Verspringen | 1,99 m. | +1.0m/s | 25e | |
Lotte van Havere | Hoogspringen | 1,30 m. | 3e | ||
Lotte van Havere, Mirre Ickenroth, Pien Koumans, Lana Dols |
4x60m | 35,77 sec. | 5e | 24,15 km/h | |
U16 Meisjes (MC) | |||||
Roos in 't Veld | 150 m | 21,53 sec. | +1.1m/s | 9e | 25,08 km/h |
Sofie Rozema | 150 m | 22,64 sec. | +1.1m/s | 19e | 23,85 km/h |
Sofie Rozema | 1500 m | 5:27,36 min. | 2e | 16,50 km/h | |
Chrisje Neus | Kogel 3 kg | 6,01 m. | 13e | ||
Chrisje Neus | Discus 1 kg | 14,28 m. | 13e | ||
Madelon Mestrom | Discus 1 kg | 11,66 m. | 16e | ||
Chrisje Neus | Speer 500 g (vanaf 2008) | 13,92 m. | 15e | ||
Madelon Mestrom | Verspringen | 3,59 m. | -1.8m/s | ||
Roos in 't Veld | Hoogspringen | 1,20 m. | 13e | ||
Madelon Mestrom, Pleun Cilekens, Sofie Rozema, Roos in 't Veld |
4x80m | 46,64 sec. | 8e | 24,70 km/h | |
zaterdag 18 mei 2024 20. Int. Sparkassen Hammerwurf-Meeting 2024 Fränkisch-Crumbach (D) |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 59,28 m. | 5e | ||
vrijdag 17 mei 2024 Asterix trackmeeting Eindhoven |
|||||
Mannen | |||||
Tim Sonnemans | 200 m | 25,15 sec. | +1.2m/s | 3e | 28,63 km/h |
Tim Sonnemans | 400 m | 54,55 sec. | 5e | 26,40 km/h | |
Wouter Bink | 400 m | 54,69 sec. | 6e | 26,33 km/h | |
Wouter Bink | 1500 m | 4:25,42 min. | 5e | 20,35 km/h | |
Vrouwen | |||||
Lisanne de Vreede | 400 m | 1:03,62 sec. | 2e | 22,63 km/h | |
zondag 12 mei 2024 Super League Interclub Leuven (B) |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,78 m. | 2e | ||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 60,42 m. | 2e | ||
zaterdag 11 mei 2024 Ter Specke Bokaal Lisse |
|||||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,64 m. | 3e | ||
vrijdag 10 mei 2024 Trackmeeting Valkenswaard |
|||||
Mannen | |||||
Tim Sonnemans | 100 m | 12,67 sec. | -0.9m/s | 11e | 28,41 km/h |
Tim Sonnemans | Mijl | 4:47,33 min. | 2e | 20,16 km/h | |
dinsdag 7 mei 2024 Limbra Avondwedstrijd Helmond |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 400 m | 55,74 sec. | 2e | 25,83 km/h | |
Tijn van Havere | Kogel 5 kg | 9,56 m. | 2e | ||
Tijn van Havere | Speer 700 g | 31,19 m. | 1e | ||
Vrouwen | |||||
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,57 sec. | +0.2m/s | 3e | 24,71 km/h |
zondag 28 april 2024 2e Competitie U18/U20 Nijmegen |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Max Verstraeten | 100 m | 12,65 sec. | -0.6m/s | 11e | 28,46 km/h |
Tristan Mestrom | 100 m | 13,24 sec. | -1.2m/s | 17e | 27,19 km/h |
Raf Vaessen | 200 m | 24,79 sec. | -0.3m/s | 5e | 29,04 km/h |
Roi Schoemakers | 200 m | 25,10 sec. | -0.5m/s | 8e | 28,69 km/h |
Roi Schoemakers | 400 m | 56,04 sec. | 4e | 25,70 km/h | |
Max Verstraeten | 400 m | 58,62 sec. | 9e | 24,56 km/h | |
Nils van Leipsig | 1500 m | 5:06,02 min. | 14e | 17,65 km/h | |
Tijn van Havere | 110 m Horden 91,4 cm | 22,40 sec. | -.3m/s | 3e | 17,68 km/h |
Tristan Mestrom | Kogel 5 kg | 9,16 m. | 6e | ||
Tijn van Havere | Kogel 5 kg | 9,06 m. | 7e | ||
Tijn van Havere | Speer 700 g | 34,19 m. | 7e | ||
Raf Vaessen | Speer 700 g | 31,52 m. | 11e | ||
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,80 m. | 2e | ||
Roi Schoemakers, Nils van Leipsig, Max Verstraeten, Tristan Mestrom |
Zweedse Estafette | 2:21,97 min. | 10e | 25,36 km/h | |
zondag 21 april 2024 1e Senioren Competitie Gemert |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Max Verstraeten | 100 m | 12,64 sec. | +0.5m/s | 19e | 28,48 km/h |
Raf Vaessen | 200 m | 24,53 sec. | +1.4m/s | 9e | 29,35 km/h |
Max Verstraeten | 400 m | 60,06 sec. | 21e | 23,98 km/h | |
Nils van Leipsig | 5000 m | 18:48,37 min. | 16e | 15,95 km/h | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,75 m. | 5e | ||
Roi Schoemakers | Hink-stapsprong | 10,91 m. | +0.3m/s | 13e | |
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 14,23 sec. | +0.5m/s | 13e | 25,30 km/h |
Marit van Leipsig | Verspringen | 4,33 m. | +0.5m/s | 12e | |
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Nina Kruijtzer | 200 m | 32,64 sec. | +3.1m/s | 17e | 22,06 km/h |
Nina Kruijtzer | 800 m | 3:00,52 min. | 16e | 15,95 km/h | |
Mannen | |||||
Tim Sonnemans | 400 m | 54,86 sec. | 9e | 26,25 km/h | |
Tim Sonnemans | 800 m | 2:05,33 min. | 4e | 22,98 km/h | |
Wouter Bink | 5000 m | 17:17,85 min. | 5e | 17,34 km/h | |
Alwin van den Heuvel | 5000 m | 17:20,05 min. | 6e | 17,31 km/h | |
Guido Klaassen | 110 m Horden 106,7 cm | 21,32 sec. | +0.9m/s | 17e | 18,57 km/h |
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,43 m. | 1e | ||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 11,48 m. | 2e | ||
Matyas Kerekgyarto | Discus 2 kg | 41,46 m. | 1e | ||
Jorick Horstermans | Discus 2 kg | 27,96 m. | 11e | ||
Tim Sonnemans, Wouter Bink, Raf Vaessen, Max Verstraeten |
Zweedse Estafette | 2:12,07 min. | 8e | 27,26 km/h | |
Vrouwen | |||||
Lena Rötter | 3000 m | 13:13,29 min. | 10e | 13,61 km/h | |
Marlou Knijnenburg | 100 m Horden 84,0 cm | 19,28 sec. | +1.8m/s | 12e | 18,67 km/h |
Marlou Knijnenburg | Hoogspringen | 1,40 m. | 7e | ||
Marlou Knijnenburg, Nina Kruijtzer, Marit van Leipsig, Lena Rötter |
Zweedse Estafette | 2:52,70 min. | 11e | 20,85 km/h | |
V40+ | |||||
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,12 m. | 6e | ||
Loes Verlaak | Discus 1 kg | 44,02 m. | 1e | ||
zondag 14 april 2024 1e Competitie U18/U20 Valkenswaard |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,19 sec. | +1.3m/s | 29,53 km/h | |
Max Verstraeten | 100 m | 12,72 sec. | +1.4m/s | 28,30 km/h | |
Roi Schoemakers | 200 m | 25,28 sec. | +0.9m/s | 28,48 km/h | |
Thom Kessels | 200 m | 27,73 sec. | +0.9m/s | 25,96 km/h | |
Thom Kessels | 800 m | 2:18,32 min. | 20,82 km/h | ||
Nils van Leipsig | 3000 m | 10:55,89 min. | 16,47 km/h | ||
Roi Schoemakers | 400 m Horden 84.0 cm | 62,27 sec. | 23,13 km/h | ||
Tristan Mestrom | Kogel 5 kg | 9,03 m. | |||
Tristan Mestrom | Discus 1,5 kg | 32,85 m. | |||
Tristan Mestrom | Speer 700 g | 26,20 m. | |||
Raf Vaessen | Verspringen | 5,38 m. | -1.4m/s | ||
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,65 m. | |||
Max Verstraeten, Nils van Leipsig, Thom Kessels, Roi Schemakers |
4x400m | 4:08,67 min. | 23,16 km/h | ||
vrijdag 12 april 2024 Avondwedstrijd Hückelhoven |
|||||
Mannen | |||||
Sten Driessen | 150 m | 18,08 sec. | 29,87 km/h | ||
Sten Driessen | 300 m | 38,68 sec. | 27,92 km/h | ||
Vrouwen | |||||
Emmelijn van Eldik | 60 m | 10,82 sec. | 19,96 km/h | ||
Emmelijn van Eldik | 150 m | 23,00 sec. | 23,48 km/h | ||
zaterdag 6 april 2024 1e Competitie U14/U16 Venray |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Loris Wullems | 100 m | 13,91 sec. | +0.2m/s | 7e | 25,88 km/h |
Federico Vaessen | 100 m | 15,74 sec. | +0.2m/s | 16e | 22,87 km/h |
Sjoerd Stel | 800 m | 2:24,26 min. | 3e | 19,96 km/h | |
Federico Vaessen | 800 m | 2:58,28 min. | 18e | 16,15 km/h | |
Noah Babic | 800 m | 2:59,95 min. | 19e | 16,00 km/h | |
Loris Wullems | 100 m Horden 84,0 cm | 19,11 sec. | +0.0m/s | 7e | 18,84 km/h |
Niek Janssen | Speer 600 g (vanaf 1999) | 25,21 m. | 3e | ||
Niek Janssen | Verspringen | 4,29 m. | 7e | ||
Noah Babic | Hoogspringen | 1,45 m. | 2e | ||
Loris Wullems, Niek Janssen, Federico Vaessen, Noah Babic |
4x100m | 58,09 sec. | 6e | 24,79 km/h | |
U14 Meisjes (MD) | |||||
Lotte van Havere | 60 m | 9,29 sec. | +0.0m/s | 15e | 23,25 km/h |
Lana Dols | 60 m | 10,02 sec. | +0.0m/s | 28e | 21,56 km/h |
Ming fa Lin | 60 m | 10,61 sec. | +0.0m/s | 34e | 20,36 km/h |
Pien Koumans | 1000 m | 3:42,01 min. | 9e | 16,22 km/h | |
Ming fa Lin | 1000 m | 3:54,07 min. | 15e | 15,38 km/h | |
Pien Koumans | 60 m Horden 76,2 cm | 13,05 sec. | -0.7m/s | 14e | 16,55 km/h |
Ela Verlinden | 60 m Horden 76,2 cm | 13,31 sec. | -1.0m/s | 15e | 16,23 km/h |
Mirre Ickenroth | Kogel 2 kg | 5,65 m. | 15e | ||
Lana Dols | Kogel 2 kg | 5,26 m. | 16e | ||
Nuria Hupkens | Discus 0,75 kg | 8,05 m. | 16e | ||
Ela Verlinden | Speer 400 g | 17,63 m. | 5e | ||
Mirre Ickenroth | Verspringen | 3,74 m. | -2.1m/s | 11e | |
Ela Verlinden | Verspringen | 3,27 m. | +0.0m/s | 18e | |
Lotte van Havere | Hoogspringen | 1,35 m. | 2e | ||
Ming fa Lin | Hoogspringen | 1,10 m. | 17e | ||
Lotte van Havere, Mirre Ickenroth, Pien Koumans, Lana Dols |
4x60m | 35,69 sec. | 3e | 24,21 km/h | |
U16 Meisjes (MC) | |||||
Pleun Cillekens | 80 m | 12,15 sec. | -0.1m/s | 18e | 23,70 km/h |
Sofie Rozema | 800 m | 2:42,05 min. | 4e | 17,77 km/h | |
Madelon Mestrom | 800 m | 2:53,17 min. | 10e | 16,63 km/h | |
Pleun Cillekens | 80 m Horden 76,2 cm | 17,03 sec. | +0.0m/s | 15e | 16,91 km/h |
Madelon Mestrom | Discus 1 kg | 11,76 m. | 17e | ||
Madelon Mestrom | Verspringen | 3,65 m. | -0.9m/s | 16e | |
Pleun Cillekens | Hoogspringen | 1,25 m. | 9e | ||