Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 20 mei 2018
Pinkster meerkampen Amstelveen
MD
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:45,59 min. 2e 20,46 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,61 sec. +0.3m/s 2e 22,48 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 11,68 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Speer 400 g 24,81 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,48 m. +0.0m/s 4e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,51 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto 6-Kamp MD 3431 punten. 1e
 

zaterdag 19 mei 2018
2e CD Competitie Weert
JD
Mathijs Hamers 80 m 12,85 sec. +1.8m/s 15e 22,41 km/h
Thijs Lamboo 80 m 13,12 sec. +1.8m/s 18e 21,95 km/h
Steven Broere 80 m 13,38 sec. +1.8m/s 20e 21,52 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:43,30 min. 11e 16,12 km/h
Steven Broere 1000 m 3:46,72 min. 14e 15,88 km/h
Thijs Lamboo 1000 m 4:23,09 min. 20e 13,68 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 16,15 sec. +2.1m/s 5e 17,83 km/h
Steven Broere 80 m Horden 76,2 cm 17,55 sec. +1.7m/s 11e 16,41 km/h
Thijs Lamboo 80 m Horden 76,2 cm 22,62 sec. +1.7m/s 15e 12,73 km/h
Thomas Penzes Kogel 3 kg 4,16 m. 14e
Thomas Penzes Discus 1 kg 11,78 m. 10e
Mathijs Hamers Verspringen 3,27 m. +0.6m/s 14e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,50 m. 3e
Christiaan Dahmen,
Dave Damen,
Mathijs Hamers,
Thomas Penzes
4x80m 48,64 sec. 5e 23,68 km/h
 
JC
Goos Meuwissen 150 m 18,77 sec. +0.8m/s 3e 28,77 km/h
Milkiyas Musse Haile 150 m 19,12 sec. +3.4m/s 5e 28,24 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:30,13 min. 8e 19,18 km/h
Milkiyas Musse Haile 800 m 2:37,44 min. 11e 18,29 km/h
Jarno Timmermans 100 m Horden 84,0 cm 17,01 sec. +0.9m/s 6e 21,16 km/h
Mike Dahmen 100 m Horden 84,0 cm 17,79 sec. +0.9m/s 5e 20,24 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 14,55 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 44,34 m. 1e
Jarno Timmermans Verspringen 4,68 m. 5e
Kai Goertz Verspringen 4,30 m. 8e
Mike Dahmen Hoogspringen 1,55 m. 6e
Milkiyas Musse Haile,
Kay Goertz,
Jaro Timmermans,
Goos Meuwissen
4x100m 50,92 sec. 2e 28,28 km/h
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,52 sec. -0.5m/s 2e 25,35 km/h
Sarah van Dielen 60 m 10,60 sec. -0.6m/s 25e 20,38 km/h
Elke Bens 60 m 11,44 sec. -0.6m/s 298e 18,88 km/h
Michelle Magiera 1000 m 4:03,42 min. 18e 14,79 km/h
Sophie Cantelberg 1000 m 4:03,53 min. 19e 14,78 km/h
Elke Bens 1000 m 4:36,54 min. 25e 13,02 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,71 sec. +1.3m/s 1e 22,25 km/h
Lois Dijke 60 m Horden 76,2 cm 14,11 sec. +0.6m/s 16e 15,31 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 11,60 m. 1e
Elke Bens Kogel 2 kg 3,34 m. 21e
Michelle Magiera Speer 400 g 9,82 m. 15e
Sarah van Dielen Speer 400 g 7,98 m. 17e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,40 m. +1.4m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,95 m. +0.3m/s 7e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Lois Dijke Hoogspringen 1,15 m. 12e
Fenne Cantelberg,
Sophie Cantelberg,
Sarah van Dielen,
Lois Dijke
4x60m 35,29 sec. 3e 24,48 km/h
 
MC
Lisanne de Vreede 150 m 21,32 sec. -0.1m/s 6e 25,33 km/h
Frauke Classen 150 m 24,12 sec. +1.8m/s 22e 22,39 km/h
Jill Wanten 800 m 2:31,26 min. 1e 19,04 km/h
Eline Konings 800 m 2:58,93 min. 18e 16,10 km/h
Frauke Classen 800 m 3:04,86 min. 20e 15,58 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 14,95 sec. +0.1m/s 4e 19,26 km/h
Nina Vijgen 80 m Horden 76,2 cm 17,40 sec. +0.1m/s 14e 16,55 km/h
Maaike Andringa 80 m Horden 76,2 cm 18,13 sec. -0.6m/s 17e 15,89 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 7,85 m. 4e
Renske Helwegen Discus 1 kg 16,66 m. 7e
Eline Konings Speer 500 g (vanaf 2008) 11,96 m. 12e
Maaike Andringa Speer 500 g (vanaf 2008) 11,30 m. 13e
Nina Vijgen Verspringen 3,81 m. 11e
Eline Konings Hoogspringen 1,30 m. 10e
Maaike Andringa Hoogspringen 1,15 m. 12e
Renske Helwegen,
Lisanne de Vreede,
Nina Vijgen,
Frauke Classen
4x80m 47,10 sec. 9e 24,46 km/h
 

woensdag 16 mei 2018
Instuif de Keien Uden
Vrouwen
Nicole Barten Discus 1 kg 27,05 m. 3e
 

dinsdag 15 mei 2018
Avondwedstrijd Circuit 14 Valkenswaard
JA
Nick Wanten Mijl 5:08,81 min. 2e 18,76 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,18 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,24 m. 5e
 
M35+
Chris Steuns Mijl 5:32,04 min. 2e 17,44 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 5000 m 19:39,13 min. 8e 15,27 km/h
 

zaterdag 12 mei 2018
Regionsmeisterschaften Südwest Aachen (D)
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 16,83 m.
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 54,18 m.
 
MD
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,44 m.
 

vrijdag 11 mei 2018
Trackmeeting Utrecht
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 49,52 m.
 

donderdag 10 mei 2018
Harry Schulting Games Vught
MC
Isa Verberne Hink-stapsprong 9,92 m. 3e
 
Mannen
Guus Winkelmolen 800 m 1:55,87 min. 13e 24,86 km/h
 

donderdag 10 mei 2018
International Amsterdam Battle U18 Amsterdam
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 14,72 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 44,42 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 45,04 m. 4e
 

dinsdag 8 mei 2018
OpenLimbra Baancircuit HAC Helmond
JC
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 46,79 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,43 m. 1e
 
MC
Jill Wanten 800 m 2:30,12 min. 1e 19,18 km/h
 
MB
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,77 m. 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,05 sec. +0.3m/s 1e 27,59 km/h
Hannah Cranen 100 m 14,21 sec. +0.3m/s 3e 25,33 km/h
Hannah Cranen 400 m 67,78 sec. 1e 21,25 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,79 m. 1e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 32,41 m. 2e
Alain Dijkstra Polsstokhoogspringen 3,80 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,38 m. 1e
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 25,92 m. 2e
 

donderdag 26 april 2018
Avondinstuif Wijchen
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,34 m.
Nicole Barten Discus 1 kg 26,35 m.
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 23,90 m.
 

zondag 22 april 2018
Athletics Champs Wedstrijd 1 Regio 16 Someren
JMP
Lucas Rozema 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Lucas Rozema 40m hrd AC 10,3 sec. 13,98 km/h
Lucas Rozema Meters maken 4min AC 825 m.
Lucas Rozema Vortex werpen AC 13,00 m.
Lucas Rozema Fietsband Slingeren AC 8,50 m.
Lucas Rozema Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
 
JPC
Niek Janssen 40m AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Teun Wolters 40m AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Niek Janssen 40m hrd AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Teun Wolters 40m hrd AC 10,2 sec. 14,12 km/h
Niek Janssen Meters maken 4min AC 825 m.
Teun Wolters Meters maken 4min AC 750 m.
Niek Janssen Vortex werpen AC 22,00 m.
Teun Wolters Vortex werpen AC 9,50 m.
Niek Janssen Fietsband Slingeren AC 12,50 m.
Teun Wolters Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Niek Janssen Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Teun Wolters Hurk Hoogspringen AC 0,55 m
 
JPA
Thijs Bongers 60m hrd AC 10,7 sec. 20,19 km/h
Raf Vaessen 60m hrd AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Max Verstraeten 60m hrd AC 11,4 sec. 18,95 km/h
Nils van Leipsig 60m hrd AC 11,9 sec. 18,15 km/h
Ruben van Dijk 60m hrd AC 12,6 sec. 17,14 km/h
Max Verstraeten Meters maken 6min AC 1375 m.
Nils van Leipsig Meters maken 6min AC 1375 m.
Thijs Bongers Meters maken 6min AC 1350 m.
Raf Vaessen Meters maken 6min AC 1250 m.
Ruben van Dijk Meters maken 6min AC 1200 m.
Thijs Bongers Kogelstoten 2kg AC 7,00 m
Raf Vaessen Kogelstoten 2kg AC 6,80 m
Max Verstraeten Kogelstoten 2kg AC 6,30 m
Ruben van Dijk Kogelstoten 2kg AC 5,90 m
Nils van Leipsig Kogelstoten 2kg AC 5,70 m
Thijs Bongers Vortex werpen AC 31,50 m.
Raf Vaessen Vortex werpen AC 23,50 m.
Ruben van Dijk Vortex werpen AC 22,50 m.
Nils van Leipsig Vortex werpen AC 20,50 m.
Raf Vaessen Hoogspringen AC 1,20 m.
Thijs Bongers Hoogspringen AC 1,15 m.
Ruben van Dijk Hoogspringen AC 1,10 m.
Max Verstraeten Hoogspringen AC 1,10 m.
Nils van Leipsig Hoogspringen AC 1,05 m.
Thijs Bongers Polstok verspringen AC 3,15 m.
Ruben van Dijk Polstok verspringen AC 2,60 m.
Raf Vaessen Polstok verspringen AC 2,55 m.
Nils van Leipsig Polstok verspringen AC 2,45 m.
Max Verstraeten Polstok verspringen AC 2,40 m.
 
MMP
Lotte van Havere 40m AC 8,2 sec. 17,56 km/h
Tess van Melick 40m AC 8,4 sec. 17,14 km/h
Tess van Melick 40m hrd AC 9,6 sec. 15,00 km/h
Lotte van Havere 40m hrd AC 10,5 sec. 13,71 km/h
Lotte van Havere Meters maken 4min AC 850 m.
Tess van Melick Meters maken 4min AC 750 m.
Lotte van Havere Vortex werpen AC 9,00 m.
Tess van Melick Vortex werpen AC 7,00 m.
Lotte van Havere Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Tess van Melick Fietsband Slingeren AC 7,00 m.
Tess van Melick Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Lotte van Havere Hurk Hoogspringen AC 0,65 m
 
MPC
Sofie Rozema 40m AC 7,2 sec. 20,00 km/h
Pleun Cillekens 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Pleun Cillekens 40m hrd AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Sofie Rozema 40m hrd AC 8,5 sec. 16,94 km/h
Sofie Rozema Meters maken 4min AC 1000 m.
Pleun Cillekens Meters maken 4min AC 875 m.
Sofie Rozema Vortex werpen AC 13,00 m.
Pleun Cillekens Vortex werpen AC 12,50 m.
Sofie Rozema Fietsband Slingeren AC 10,50 m.
Pleun Cillekens Fietsband Slingeren AC 10,00 m.
Pleun Cillekens Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Sofie Rozema Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
 
MPA
Marit van Leipsig 60m hrd AC 10,8 sec. 20,00 km/h
Isabel Rozema 60m hrd AC 11,1 sec. 19,46 km/h
Gwen Willems 60m hrd AC 11,2 sec. 19,29 km/h
Isabel Rozema Meters maken 6min AC 1375 m.
Marit van Leipsig Meters maken 6min AC 1350 m.
Gwen Willems Meters maken 6min AC 1175 m.
Isabel Rozema Kogelstoten 2kg AC 6,10 m
Gwen Willems Kogelstoten 2kg AC 4,60 m
Marit van Leipsig Kogelstoten 2kg AC 4,20 m
Isabel Rozema Vortex werpen AC 24,50 m.
Gwen Willems Vortex werpen AC 15,00 m.
Marit van Leipsig Vortex werpen AC 15,00 m.
Gwen Willems Hoogspringen AC 1,15 m.
Isabel Rozema Hoogspringen AC 1,15 m.
Marit van Leipsig Hoogspringen AC 1,10 m.
Gwen Willems Polstok verspringen AC 3,25 m.
Marit van Leipsig Polstok verspringen AC 2,85 m.
Isabel Rozema Polstok verspringen AC 2,65 m.
 

zondag 22 april 2018
1e Senioren Competitie Valkenswaard
JB
Thies Coenen 100 m 13,345 sec. +0.0m/s 23e 26,97 km/h
Thies Coenen 200 m 27,95 sec. -0.9m/s 22e 25,76 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 10,46 m. 5e
 
JA
Tijn Vaessen 100 m 11,85 sec. +0.1m/s 7e 30,38 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,82 sec. -0.7m/s 6e 30,23 km/h
Daan van Herpt 800 m 2:32,35 min. 17e 18,90 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,11 sec. -1.4m/s 14e 18,76 km/h
 
MB
Kimmy Koerts 3000 m 14:58,56 min. 8e 12,02 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 17,23 sec. +0.7m/s 2e 20,89 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 84,0 cm 20,37 sec. +0.7m/s 10e 17,67 km/h
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 3e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,26 sec. -2.2m/s 2e 27,15 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,63 sec. -2.2m/s 5e 26,41 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,81 sec. -2.1m/s 1e 26,86 km/h
Maud Aretz 400 m 67,83 sec. 6e 21,23 km/h
Hannah Cranen 800 m 2:41,56 min. 3e 17,83 km/h
Liesje Knelissen Verspringen 4,70 m. +0.7m/s 4e
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 56,03 sec. 9e 25,70 km/h
Guido Klaassen 5000 m 19:42,33 min. 11e 15,22 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 18,61 sec. +0.2m/s 10e 21,28 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,93 m. 4e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,26 m. 7e
Alain Dijkstra Discus 2 kg 27,02 m. 9e
Jim Vaughan Hoogspringen 1,75 m. 6e
Jim Vaughan Hink-stapsprong 12,07 m. +0.9m/s 4e
Fabian Buijzen,
Alain Dijkstra,
Tijn Vaessen,
Jim Vaughan
Zweedse Estafette 2:11,01 min. 4e 27,48 km/h
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,20 m. 5e
Denice Geraedts Kogel 4 kg 7,49 m. 11e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,18 m. 15e
Nicole Barten Discus 1 kg 25,37 m. 7e
Denice Geraedts Discus 1 kg 21,78 m. 13e
Daisy Ackema Discus 1 kg 20,42 m. 16e
Zoë van Lierop Verspringen 3,78 m. +0.0m/s 18e
Denice Geraedts Verspringen 3,66 m. +1.8m/s 19e
Maud Aretz,
Madelief Vaessen,
Dagmara Killaars,
Hannah Cranen
Zweedse Estafette 2:35,59 min. 2e 23,14 km/h
 

zondag 15 april 2018
1e A Competitie Uden
JB
Thies Coenen Kogel 6 kg 10,93 m. 7e
Thies Coenen Discus 1,75 kg 29,61 m. 9e
Thies Coenen Speer 800 g (vanaf 1986) 30,76 m. 8e
Sten Driessen Hink-stapsprong 9,49 m. -1.3m/s 10e
 
JA
Tijn Vaessen 100 m 11,63 sec. +1.5m/s 3e 30,95 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 12,78 sec. +1.1m/s 10e 28,17 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,17 sec. +0.9m/s 3e 31,07 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,23 sec. -0.1m/s 7e 28,54 km/h
Nick Wanten 1500 m 4:48,96 min. 5e 18,69 km/h
Laurens Handels Hoogspringen 1,70 m. 7e
Bjorn van Rijswick,
Pie Meuwissen,
Sten Driessen,
Tijn Vaessen
4x400m 3:57,68 min. 5e 24,23 km/h
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,00 sec. +0.8m/s 5e 27,69 km/h
Maud Waajen 100 m 14,20 sec. +1.4m/s 11e 25,35 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,91 sec. +0.7m/s 5e 26,76 km/h
Hannah Cranen 200 m 28,03 sec. +0.7m/s 9e 25,69 km/h
Emmelijn van Eldik 800 m 2:39,28 min. 6e 18,08 km/h
Maud Aretz 800 m 2:50,26 min. 7e 16,92 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 73,98 sec. 3e 19,46 km/h
Liesje Knelissen Kogel 4 kg 7,77 m. 8e
Sara Rey Kogel 4 kg 7,38 m. 10e
Liesje Knelissen Discus 1 kg 19,00 m. 9e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 28,16 m. 6e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 8e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 6e
Marlou Knijnenburg Polsstokhoogspringen 2,10 m. 4e
Liesje Knelissen Hink-stapsprong 8,77 m. -1.3m/s 7e
Steffie Bosboom Hink-stapsprong 7,85 m. -0.5m/s 11e
Dagmara Killaars,
Hannah Cranen,
Maud Aretz,
Sara Rey
4x400m 4:31,13 min. 5e 21,24 km/h
 

zaterdag 14 april 2018
1e CD Competitie Roermond
JD
Sjoerd van Wingerden 80 m 12,55 sec. +0.5m/s 12e 22,95 km/h
Thijs Lamboo 80 m 12,79 sec. +0.5m/s 15e 22,52 km/h
Mathijs Hamers 80 m 12,86 sec. +0.5m/s 16e 22,40 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:29,86 min. 6e 17,15 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:40,08 min. 9e 16,36 km/h
Steven Broere 1000 m 3:43,03 min. 13e 16,14 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 16,41 sec. -0.1m/s 4e 17,55 km/h
Sjoerd van Wingerden 80 m Horden 76,2 cm 17,71 sec. -0.1m/s 10e 16,26 km/h
Thomas Penzes 80 m Horden 76,2 cm 19,57 sec. -0.1m/s 14e 14,72 km/h
Timo van Bergen Kogel 3 kg 7,37 m. 2e
Mathijs Hamers Kogel 3 kg 5,73 m. 6e
Timo van Bergen Speer 400 g 22,05 m. 3e
Steven Broere Speer 400 g 18,19 m. 7e
Dave Damen Verspringen 4,09 m. +1.4m/s 4e
Thomas Penzes Verspringen 3,21 m. +1.2m/s 15e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,45 m. 1e
Dave Damen,
Mathijs Hemers,
Thomas Penzes,
Sjoerd van Wingerden
4x80m 48,38 sec. 5e 23,81 km/h
 
JC
Goos Meuwissen 100 m 12,69 sec. +0.3m/s 2e 28,37 km/h
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,89 sec. +1.5m/s 5e 27,93 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:27,17 min. 7e 19,57 km/h
Stijn Wolfhagen 800 m 3:00,15 min. 11e 15,99 km/h
Jonas Geraats 800 m 3:00,32 min. 12e 15,97 km/h
Mike Dahmen 100 m Horden 84,0 cm 18,38 sec. +1.2m/s 3e 19,59 km/h
Jarno Timmermans 100 m Horden 84,0 cm 19,26 sec. +0.5m/s 6e 18,69 km/h
Ruben Custers 100 m Horden 84,0 cm 21,81 sec. +1.2m/s 7e 16,51 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 15,67 m. 1e
Milkiyas Musse Haile Kogel 4 kg 8,17 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 53,77 m. 1e
Jamie Koolen Discus 1 kg 17,74 m. 9e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 37,73 m. 2e
Jarno Timmermans Verspringen 4,39 m. 3e
Kai Goertz Verspringen 4,13 m. 6e
Mike Dahmen Hoogspringen 1,50 m. 4e
Goos Meuwissen Hoogspringen 1,50 m. 4e
Jonas Geraats,
Kai Goertz,
Milkiyas Musse Haile,
Goos Meuwissen
4x100m 54,86 sec. 3e 26,25 km/h
 
MD
Fenne Cantelberg 60 m 8,93 sec. -0.1m/s 4e 24,19 km/h
Sophie Kessels 60 m 10,73 sec. +1.0m/s 27e 20,13 km/h
Elke Bens 60 m 10,92 sec. -0.4m/s 29e 19,78 km/h
Sophie Cantelberg 1000 m 3:57,55 min. 15e 15,15 km/h
Sophie Kessels 1000 m 4:14,60 min. 20e 14,14 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,82 sec. +0.1m/s 1e 22,00 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 14,38 sec. +0.7m/s 17e 15,02 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 11,33 m. 1e
Elke Bens Kogel 2 kg 3,67 m. 19e
Sarah van Dielen Discus 0,75 kg 13,18 m. 7e
Elke Bens Discus 0,75 kg 5,90 m. 15e
Lois Dijke Speer 400 g 9,10 m. 13e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,40 m. +2.0m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,99 m. -1.9m/s 6e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,35 m. 1e
Lois Dijke Hoogspringen 1,20 m. 6e
Fenne Cantelberg,
Sophie Cantelerg,
Sarah Dielen,
Lois Dijke
4x60m 36,99 sec. 5e 23,36 km/h
 
MC
Isa Verberne 80 m 11,22 sec. +0.1m/s 4e 25,67 km/h
Eline Konings 80 m 12,44 sec. -0.1m/s 19e 23,15 km/h
Aleid Jacobs 80 m 13,46 sec. +0.6m/s 27e 21,40 km/h
Jill Wanten 800 m 2:34,49 min. 1e 18,64 km/h
Frauke Classen 800 m 3:02,14 min. 19e 15,81 km/h
Eline Konings 800 m 3:02,84 min. 21e 15,75 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 16,80 sec. -1.2m/s 12e 17,14 km/h
Nina Vijgen 80 m Horden 76,2 cm 17,21 sec. +0.2m/s 14e 16,73 km/h
Aleid Jacobs 80 m Horden 76,2 cm 20,23 sec. +0.0m/s 18e 14,24 km/h
Bibi Dohmen Kogel 3 kg 7,47 m. 3e
Maaike Andringa Kogel 3 kg 6,71 m. 9e
Bibi Dohmen Discus 1 kg 20,13 m. 3e
Maaike Andringa Discus 1 kg 14,90 m. 11e
Isa Verberne Verspringen 4,42 m. +0.2m/s 5e
Nina Vijgen Verspringen 3,80 m. +2.4m/s 13e
Lisanne de Vreede Hoogspringen 1,30 m. 5e
Eline Konings Hoogspringen 1,20 m. 10e
Lisanne de Vreede,
Isa Verberne,
Frauke Classen,
Nina Vijgen
4x80m 44,79 sec. 4e 25,72 km/h
 

zaterdag 7 april 2018
Werpwedstrijd Dongen
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 15,14 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 13,41 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 52,89 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 39,29 m. 8e
 

zaterdag 7 april 2018
werpmeerkampen Borken (D)
M65+
Frans Klep Discus 1 kg 27,96 m.
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,39 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,54 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 29,76 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,96 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,66 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3502 punten 2e
 

maandag 2 april 2018
Test Wedstrijd Vught
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 15,35 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 42,94 m. 3e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 38,70 m. 5e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,57 sec. +1.2m/s 1e 25,20 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,07 sec. -0.4m/s 8e 23,81 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,16 sec. -0.4m/s 10e 23,58 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,06 sec. +2.4m/s 1e 21,47 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,38 m. -0.8m/s 1e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,14 m. -1.2m/s 3e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,98 m. -0.6m/s 6e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,40 m. 1e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,40 m. 2e
 
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 51,68 m. 1e