Wedstrijd Uitslagen
zaterdag 28 oktober 2023 Douwe Smit Trofee Roermond |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Kogel 5 kg | 9,10 m. | |||
Tristan Mestrom | Kogel 5 kg | 8,76 m. | |||
Tristan Mestrom | Discus 1,5 kg | 28,57 m. | |||
Tijn van Havere | Discus 1,5 kg | 26,80 m. | |||
Tijn van Havere | Speer 700 g | 31,81 m. | |||
Tristan Mestrom | Kogelslingeren 5 kg | 24,86 m. | |||
Mannen | |||||
Matyas Kerekgyarto | Kogel 7,26 kg | 16,25 m. | |||
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 11,53 m. | |||
Matyas Kerekgyarto | Discus 2 kg | 43,61 m. | |||
Jorick Horstermans | Discus 2 kg | 26,82 m. | |||
Jorick Horstermans | Speer 800 g (vanaf 1986) | 29,76 m. | |||
Matyas Kerekgyarto | Kogelslingeren 7,26 kg | 58,83 m. | |||
Thies Coenen | Kogelslingeren 7,26 kg | 41,64 m. | |||
Jorick Horstermans | Kogelslingeren 7,26 kg | 29,49 m. | |||
V35+ | |||||
Daisy Ackema | Kogelslingeren 4 kg | 28,05 m. | |||
V40+ | |||||
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,18 m. | |||
Loes Verlaak | Discus 1 kg | 41,85 m. | |||
Loes Verlaak | Kogelslingeren 4 kg | 34,30 m. | |||
zaterdag 30 september 2023 Clubkampioenschappen Roermond |
|||||
U14 Jongens (JD) | |||||
Loris Wullems | 80 m | 11,77 sec. | +0.3m/s | 24,47 km/h | |
Niek Janssen | 80 m | 11,82 sec. | +0.3m/s | 24,37 km/h | |
Noah Babic | 80 m | 13,20 sec. | +0.3m/s | 21,82 km/h | |
Cas Glaudemans | 80 m | 13,79 sec. | +0.3m/s | 20,88 km/h | |
Loris Wullems | 300 m | 48,61 sec. | 22,22 km/h | ||
Niek Janssen | 300 m | 49,69 sec. | 21,73 km/h | ||
Ismail Belmahi | 300 m | 52,65 sec. | 20,51 km/h | ||
Noah Babic | 300 m | 52,78 sec. | 20,46 km/h | ||
Cas Glaudemans | 300 m | 68,99 sec. | 15,65 km/h | ||
Niek Janssen | 1000 m | 3:44,73 min. | 16,02 km/h | ||
Loris Wullems | 1000 m | 3:47,76 min. | 15,81 km/h | ||
Noah Babic | 1000 m | 3:49,19 min. | 15,71 km/h | ||
Ismail Belmahi | 1000 m | 4:13,64 min. | 14,19 km/h | ||
Cas Glaudemans | 1000 m | 4:27,28 min. | 13,47 km/h | ||
Niek Janssen | Speer 400 g | 27,32 m. | |||
Noah Babic | Speer 400 g | 17,43 m. | |||
Cas Glaudemans | Speer 400 g | 16,09 m. | |||
Ismail Belmahi | Speer 400 g | 14,20 m. | |||
Loris Wullems | Speer 400 g | 13,54 m. | |||
Niek Janssen | Hoogspringen | 1,41 m. | |||
Noah Babic | Hoogspringen | 1,31 m. | |||
Loris Wullems | Hoogspringen | 1,26 m. | |||
Ismail Belmahi | Hoogspringen | 1,26 m. | |||
U16 Jongens (JC) | |||||
Roi Schoemakers | 100 m | 12,73 sec. | +0.0m/s | 28,28 km/h | |
Tijn van Havere | 100 m | 14,12 sec. | -0.1m/s | 25,50 km/h | |
Thom Kessels | 100 m | 14,15 sec. | +0.0m/s | 25,44 km/h | |
Sjoerd Stel | 100 m | 15,26 sec. | -0.1m/s | 23,59 km/h | |
Roi Schoemakers | 300 m | 39,83 sec. | 27,12 km/h | ||
Thom Kessels | 300 m | 44,03 sec. | 24,53 km/h | ||
Sjoerd Stel | 300 m | 47,65 sec. | 22,67 km/h | ||
Tijn van Havere | 300 m | 48,65 sec. | 22,20 km/h | ||
Anass E lBachiri | 300 m | 55,62 sec. | 19,42 km/h | ||
Sjoerd Stel | 1000 m | 3:11,94 min. | 18,76 km/h | ||
Roi Schoemakers | 1000 m | 3:13,08 min. | 18,65 km/h | ||
Tijn van Havere | 1000 m | 3:43,81 min. | 16,09 km/h | ||
Anass E lBachiri | 1000 m | 4:09,89 min. | 14,41 km/h | ||
Gijs Deckers | 5000 m | 18:15,35 min. | 16,43 km/h | ||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 33,01 m. | |||
Roi Schoemakers | Speer 600 g (vanaf 1999) | 31,39 m. | |||
Thom Kessels | Speer 600 g (vanaf 1999) | 22,09 m. | |||
Sjoerd Stel | Speer 600 g (vanaf 1999) | 12,73 m. | |||
Anass E lBachiri | Speer 600 g (vanaf 1999) | 10,82 m. | |||
Roi Schoemakers | Hoogspringen | 1,61 m. | |||
Tijn van Havere | Hoogspringen | 1,51 m. | |||
Sjoerd Stel | Hoogspringen | 1,46 m. | |||
Anass E lBachiri | Hoogspringen | 1,06 m. | |||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 100 m | 12,52 sec. | -0.2m/s | 28,75 km/h | |
Max Verstraeten | 100 m | 12,92 sec. | -0.2m/s | 27,86 km/h | |
Ennio Ragnetti | 100 m | 13,36 sec. | -0.2m/s | 26,95 km/h | |
Nils van Leipsig | 100 m | 13,99 sec. | -0.1m/s | 25,73 km/h | |
Nils van Leipsig | 1000 m | 3:14,43 min. | 18,52 km/h | ||
Max Verstraeten | 1000 m | 3:35,11 min. | 16,74 km/h | ||
Raf Vaessen | 1000 m | 3:47,41 min. | 15,83 km/h | ||
Ennio Ragnetti | 1000 m | 3:54,38 min. | 15,36 km/h | ||
Raf Vaessen | 400 m Horden 84.0 cm | 71,15 sec. | 20,24 km/h | ||
Max Verstraeten | 400 m Horden 84.0 cm | 75,30 sec. | 19,12 km/h | ||
Nils van Leipsig | 400 m Horden 84.0 cm | 75,55 sec. | 19,06 km/h | ||
Ennio Ragnetti | 400 m Horden 84.0 cm | 79,01 sec. | 18,23 km/h | ||
Raf Vaessen | Speer 700 g | 29,62 m. | |||
Max Verstraeten | Speer 700 g | 25,50 m. | |||
Ennio Ragnetti | Speer 700 g | 24,28 m. | |||
Nils van Leipsig | Speer 700 g | 20,30 m. | |||
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,76 m. | |||
Max Verstraeten | Hoogspringen | 1,46 m. | |||
Ennio Ragnetti | Hoogspringen | 1,41 m. | |||
Nils van Leipsig | Hoogspringen | 1,31 m. | |||
U14 Meisjes (MD) | |||||
Sofie Rozema | 60 m | 9,42 sec. | +0.2m/s | 22,93 km/h | |
Lotte van Havere | 60 m | 9,53 sec. | +0.2m/s | 22,67 km/h | |
Lisa Verschuren | 60 m | 9,64 sec. | +0.2m/s | 22,41 km/h | |
Mirre Ickenroth | 60 m | 9,64 sec. | +0.2m/s | 22,41 km/h | |
Renee Lammerts | 60 m | 9,77 sec. | +0.2m/s | 22,11 km/h | |
Madelon Mestrom | 60 m | 9,93 sec. | +0.2m/s | 21,75 km/h | |
Mirte Verschuren | 60 m | 10,49 sec. | +0.2m/s | 20,59 km/h | |
Norah Mijhad | 60 m | 10,50 sec. | +0.2m/s | 20,57 km/h | |
Lana Dols | 60 m | 10,81 sec. | +0.2m/s | 19,98 km/h | |
Saar Tulen | 60 m | 11,02 sec. | +0.2m/s | 19,60 km/h | |
Sofie Rozema | 300 m | 50,12 sec. | 21,55 km/h | ||
Lotte van Havere | 300 m | 51,00 sec. | 21,18 km/h | ||
Lisa Verschuren | 300 m | 51,63 sec. | 20,92 km/h | ||
Mirre Ickenroth | 300 m | 51,82 sec. | 20,84 km/h | ||
Madelon Mestrom | 300 m | 53,75 sec. | 20,09 km/h | ||
Norah Mijhad | 300 m | 57,40 sec. | 18,82 km/h | ||
Lana Dols | 300 m | 57,96 sec. | 18,63 km/h | ||
Mirte Verschuren | 300 m | 59,12 sec. | 18,27 km/h | ||
Renee Lammerts | 300 m | 59,63 sec. | 18,11 km/h | ||
Saar Tulen | 300 m | 62,19 sec. | 17,37 km/h | ||
Sofie Rozema | 1000 m | 3:29,91 min. | 17,15 km/h | ||
Madelon Mestrom | 1000 m | 3:53,04 min. | 15,45 km/h | ||
Lotte van Havere | 1000 m | 4:01,24 min. | 14,92 km/h | ||
Mirre Ickenroth | 1000 m | 4:10,38 min. | 14,38 km/h | ||
Lisa Verschuren | 1000 m | 4:22,83 min. | 13,70 km/h | ||
Norah Mijhad | 1000 m | 4:26,20 min. | 13,52 km/h | ||
Mirte Verschuren | 1000 m | 4:27,37 min. | 13,46 km/h | ||
Lana Dols | 1000 m | 4:27,64 min. | 13,45 km/h | ||
Saar Tulen | 1000 m | 4:28,35 min. | 13,42 km/h | ||
Renee Lammerts | 1000 m | 4:29,16 min. | 13,37 km/h | ||
Mirre Ickenroth | Speer 400 g | 18,17 m. | |||
Lotte van Havere | Speer 400 g | 15,06 m. | |||
Norah Mijhad | Speer 400 g | 14,81 m. | |||
Sofie Rozema | Speer 400 g | 14,46 m. | |||
Lisa Verschuren | Speer 400 g | 13,64 m. | |||
Madelon Mestrom | Speer 400 g | 11,61 m. | |||
Renee Lammerts | Speer 400 g | 10,87 m. | |||
Mirte Verschuren | Speer 400 g | 9,53 m. | |||
Lana Dols | Speer 400 g | 8,75 m. | |||
Saar Tulen | Speer 400 g | 7,84 m. | |||
Lotte van Havere | Hoogspringen | 1,31 m. | |||
Sofie Rozema | Hoogspringen | 1,26 m. | |||
Renee Lammerts | Hoogspringen | 1,16 m. | |||
Mirre Ickenroth | Hoogspringen | 1,06 m. | |||
Mirte Verschuren | Hoogspringen | 1,06 m. | |||
Saar Tulen | Hoogspringen | 1,01 m. | |||
Lisa Verschuren | Hoogspringen | 1,01 m. | |||
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Nina Kruijtzer | 1000 m | 4:04,38 min. | 14,73 km/h | ||
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 100 m | 13,39 sec. | -0.2m/s | 26,89 km/h | |
Eline Konings | 100 m | 14,53 sec. | +0.0m/s | 24,78 km/h | |
Lisanne de Vreede | 1000 m | 3:29,49 min. | 17,18 km/h | ||
Eline Konings | 1000 m | 4:14,34 min. | 14,15 km/h | ||
Lisanne de Vreede | 400 m Horden 76,2 cm | 70,77 sec. | 20,35 km/h | ||
Eline Konings | 400 m Horden 76,2 cm | 1:26,78 sec. | 16,59 km/h | ||
Eline Konings | Speer 600 g (vanaf 1999) | 18,51 m. | |||
Lisanne de Vreede | Speer 600 g (vanaf 1999) | 16,39 m. | |||
Lisanne de Vreede | Hoogspringen | 1,36 m. | |||
Eline Konings | Hoogspringen | 1,36 m. | |||
Mannen | |||||
Rick Kuipers | 100 m | 14,52 sec. | +0.0m/s | 24,79 km/h | |
Tim Sonnemans | 1000 m | 2:48,28 min. | 21,39 km/h | ||
Rick Kuipers | 1000 m | 3:48,70 min. | 15,74 km/h | ||
Tim Sonnemans | 5000 m | 17:25,22 min. | 17,22 km/h | ||
Alwin van den Heuvel | 5000 m | 18:11,55 min. | 16,49 km/h | ||
Rick Kuipers | Speer 800 g (vanaf 1986) | 19,33 m. | |||
Rick Kuipers | Hoogspringen | 1,31 m. | |||
Vrouwen | |||||
Hannah Cranen | 100 m | 13,47 sec. | -0.2m/s | 26,73 km/h | |
Emmelijn van Eldik | 100 m | 14,86 sec. | +0.0m/s | 24,23 km/h | |
Lena Rötter | 1000 m | 3:33,68 min. | 16,85 km/h | ||
Hannah Cranen | 1000 m | 4:11,57 min. | 14,31 km/h | ||
Hannah Cranen | 400 m Horden 76,2 cm | 1:25,64 sec. | 16,81 km/h | ||
Emmelijn van Eldik | 400 m Horden 76,2 cm | 1:48,30 sec. | 13,30 km/h | ||
Hannah Cranen | Speer 600 g (vanaf 1999) | 22,66 m. | |||
Emmelijn van Eldik | Speer 600 g (vanaf 1999) | 12,95 m. | |||
Lena Rötter | Speer 600 g (vanaf 1999) | 11,06 m. | |||
Hannah Cranen | Hoogspringen | 1,26 m. | |||
Emmelijn van Eldik | Hoogspringen | 1,01 m. | |||
M35+ | |||||
Johan van de Mortel | 5000 m | 21:35,35 min. | 13,90 km/h | ||
M40+ | |||||
Trevor Homs | 5000 m | 22:03,98 min. | 13,60 km/h | ||
M45+ | |||||
Rick van Havere | 5000 m | 20:50,96 min. | 14,39 km/h | ||
M50+ | |||||
Pascal Peters | 5000 m | 23:01,57 min. | 13,03 km/h | ||
Jasper du Croix | 5000 m | 23:51,64 min. | 12,57 km/h | ||
M55+ | |||||
Mennie Maynard | 5000 m | 20:36,88 min. | 14,55 km/h | ||
M60+ | |||||
Jan Suylen | 5000 m | 23:01,33 min. | 13,03 km/h | ||
Harry Kuijper | 5000 m | 24:01,21 min. | 12,49 km/h | ||
Wilfred Klaassen | 5000 m | 26:03,98 min. | 11,51 km/h | ||
M70+ | |||||
Carl Nollen | 5000 m | 27:48,29 min. | 10,79 km/h | ||
Thijs Hendriks | 5000 m | 28:56,75 min. | 10,36 km/h | ||
V35+ | |||||
Mara van der Sommen | 5000 m | 26:01,60 min. | 11,53 km/h | ||
V40+ | |||||
Ilona Sprenger | 5000 m | 23:21,69 min. | 12,84 km/h | ||
V45+ | |||||
Julia Dahmen | 5000 m | 21:11,88 min. | 14,15 km/h | ||
zondag 24 september 2023 Zuidnederlandse Kampioenschappen Sittard |
|||||
U18 Mannen (JB) | |||||
Raf Vaessen | 200 m | 25,34 sec. | -0.6m/s | 6e | 28,41 km/h |
Nils van Leipsig | 5000 m | 20:19,56 min. | 9e | 14,76 km/h | |
Raf Vaessen | Verspringen | 5,55 m. | -2.0m/s | 3e | |
Raf Vaessen | Hoogspringen | 1,70 m. | 2e | ||
U18 Vrouwen (MB) | |||||
Marit van Leipsig | 100 m | 13,79 sec. | -0.3m/s | 5e | 26,11 km/h |
Marit van Leipsig | 100 m | 13,80 sec. | -1.0m/s | 5e | 26,09 km/h |
Marit van Leipsig | Verspringen | 4,49 m. | -1.1m/s | 3e | |
U20 Vrouwen (MA) | |||||
Lisanne de Vreede | 200 m | 27,48 sec. | -0.6m/s | 2e | 26,20 km/h |
Lisanne de Vreede | 400 m Horden 76,2 cm | 1:11,90 sec. | 1e | 20,03 km/h | |
Mannen | |||||
Tim Sonnemans | 1500 m | 4:33,64 min. | 4e | 19,73 km/h | |
Thies Coenen | Kogel 7,26 kg | 11,73 m. | 3e | ||
V40+ | |||||
Loes Verlaak | Kogel 4 kg | 11,40 m. | 3e | ||
Loes Verlaak | Discus 1 kg | 43,36 m. | 1e | ||
Loes Verlaak | Speer 600 g (vanaf 1999) | 32,45 m. | 1e | ||
zaterdag 2 september 2023 C-Speken Amsterdam |
|||||
U16 Jongens (JC) | |||||
Tijn van Havere | Speer 600 g (vanaf 1999) | 31,78 m. | 25e | ||
Tristan Mestrom | Kogelslingeren 4 kg | 35,02 m. | 6e | ||