Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 18 juli 2021
Wedstrijd Sittard
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 48,95 m. 1e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 5,17 m. +1.7m/s 2e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,53 m. 1e
 

zondag 4 juli 2021
Senioren Competitie Roermond
U18 Mannen (JB)
Sjoerd van Wingerden 800 m 2:21,07 min. 13e 20,42 km/h
Sjoerd van Wingerden Hoogspringen 1,55 m. 11e
 
U20 Mannen (JA)
Sten Driessen 100 m 12,14 sec. +0.7m/s 9e 29,65 km/h
Mike Dahmen 200 m 25,52 sec. +0.0m/s 11e 28,21 km/h
Mike Dahmen 400 m 56,35 sec. 7e 25,55 km/h
Sten Driessen 400 m 59,72 sec. 11e 24,11 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 15,73 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 53,91 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 4,69 m. -0.3m/s 17e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m 13,06 sec. -0.4m/s 3e 27,57 km/h
Boglarka Kerekgyarto 200 m 26,98 sec. -0.3m/s 3e 26,69 km/h
Eline Konings 1500 m 6:21,36 min. 9e 14,16 km/h
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 84,0 cm 15,49 sec. +0.6m/s 1e 23,24 km/h
Lisanne de Vreede 100 m Horden 84,0 cm 17,80 sec. -0.4m/s 6e 20,22 km/h
Frauke Classen Verspringen 4,59 m. +0.0m/s 5e
Bente Boerland Hoogspringen 1,40 m. 3e
Eline Konings Hoogspringen 1,25 m. 10e
 
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,21 m. 3e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,88 m. 7e
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 43,20 m. 2e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 27,86 m. 5e
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,00 sec. -0.4m/s 2e 27,69 km/h
Dagmara Killaars 200 m 28,34 sec. -0.3m/s 6e 25,41 km/h
Hannah Cranen 400 m 1:02,16 sec. 2e 23,17 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 1:13,57 sec. 10e 19,57 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 7,88 m. 16e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 35,46 m. 1e
Dagmara Killaars Verspringen 4,87 m. -0.5m/s 2e
Hannah Cranen,
Lisanne de Vreede,
Frauke Classen,
Dagmara Killaars
4x400m 4:23,38 min. 2e 21,87 km/h
 
M40+
Chris Steuns 5000 m 20:23,59 min. 14e 14,71 km/h
 
M60+
Jack Niessen 5000 m 19:40,35 min. 11e 15,25 km/h
 
V35+
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 8,36 m. 15e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,49 m. 19e
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 29,79 m. 2e
Zoë van Lierop Kogelslingeren 4 kg 22,83 m. 6e
 

zaterdag 3 juli 2021
Nacht van atletiek Heusden Zolder (B)
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 14:30,13 min. 1e 20,69 km/h
 

zaterdag 3 juli 2021
CD Competitie Weert
JD
Thom Kessels 80 m 11,54 sec. -0.7m/s 2e 24,96 km/h
Raf Wolters 80 m 11,88 sec. -0.7m/s 5e 24,24 km/h
Koen Stribos 80 m 13,51 sec. -0.7m/s 16e 21,32 km/h
Thom Kessels 600 m 1:51,09 min. 4e 19,44 km/h
Raf Wolters 600 m 1:53,15 min. 5e 19,09 km/h
Koen Stribos 600 m 2:09,37 min. 13e 16,70 km/h
Bryan Peters 80 m Horden 76,2 cm 17,47 sec. -0.9m/s 6e 16,49 km/h
Kay Graus 80 m Horden 76,2 cm 18,04 sec. -0.6m/s 8e 15,96 km/h
Tristan Mestrom Kogel 3 kg 7,35 m. 1e
Pieter Lammerts Kogel 3 kg 6,68 m. 3e
Tristan Mestrom Discus 1 kg 16,23 m. 3e
Roi Schoemakers Verspringen 4,45 m. 1e
Bryan Peters Verspringen 3,369 m. 10e
Roi Schoemakers Hoogspringen 1,30 m. 4e
Kay Graus Hoogspringen 1,20 m. 9e
Thom Kessels,
Koen Stribos,
Roi Schoenmakers,
Raf Wolters
4x80m 46,01 sec. 1e 25,04 km/h
 
JC
Dave Damen 150 m 18,94 sec. -0.4m/s 2e 28,51 km/h
Sam Geraeds 150 m 20,05 sec. -0.4m/s 5e 26,93 km/h
Max Verstraeten 150 m 20,54 sec. -0.4m/s 10e 26,29 km/h
Ilias Myhad 150 m 21,57 sec. -0.4m/s 11e 25,03 km/h
Nils van Leipsig 150 m 22,63 sec. -0.4m/s 13e 23,86 km/h
Timo van Bergen 1500 m 5:14,85 min. 6e 17,15 km/h
Nils van Leipsig 1500 m 5:19,48 min. 8e 16,90 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 10,68 m. 1e
Timo van Bergen Speer 600 g (vanaf 1999) 38,07 m. 1e
Sam Geraeds Speer 600 g (vanaf 1999) 29,23 m. 4e
Dave Damen Verspringen 5,94 m. 1e
Raf Vaessen Verspringen 4,44 m. 5e
Ilias Myhad Verspringen 4,24 m. 9e
Max Verstraeten Verspringen 4,23 m. 10e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Ilias Myhad Hoogspringen 1,40 m. 8e
Dave Damen,
Thijs Bongers,
Timo van Bergen,
Sam Geraeds
4x100m 50,61 sec. 1e 28,45 km/h
 
MD
Isabel Rozema 60 m 9,55 sec. -0.3m/s 10e 22,62 km/h
Evi Thoneick 60 m 9,87 sec. -0.5m/s 14e 21,88 km/h
Noa Zanders 60 m 10,53 sec. -0.5m/s 21e 20,51 km/h
Isabel Rozema 600 m 2:00,08 min. 4e 17,99 km/h
Liz Jacobs 600 m 2:08,98 min. 11e 16,75 km/h
Isabel Rozema Speer 400 g 21,42 m. 3e
Evi Thoneick Verspringen 3,36 m. 13e
Noa Zanders Verspringen 3,19 m. 17e
Noa Zanders Hoogspringen 1,10 m. 9e
 
MC
Marit van Leipsig 150 m 21,60 sec. -0.3m/s 3e 25,00 km/h
Zoë Zanders 150 m 22,13 sec. -0.3m/s 7e 24,40 km/h
Marit van Leipsig Verspringen 4,28 m. 3e
Zoë Zanders Verspringen 4,14 m. 6e
Marit van Leipsig Hoogspringen 1,35 m. 4e
Zoë Zanders Hoogspringen 1,30 m. 6e
 

donderdag 1 juli 2021
VS Throwing cup meeting Oordegem (B)
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 15,86 m. 2e
 

zondag 27 juni 2021
Javelimburg Throwing Event Heerlen
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 45,82 m.
 

zondag 27 juni 2021
NK Senioren Breda
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,43 m. 4e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,57 m. 9e
 

vrijdag 25 juni 2021
NK Senioren Breda
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 52,81 m. 7e
 

woensdag 23 juni 2021
Avondwedstrijd Ninove(B)
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,06 m. 1e
 

zondag 20 juni 2021
ATH Jeugd Trackmeeting Eindhoven
JC
Dave Damen 100 m 12,59 sec. -1.7m/s 2e 28,59 km/h
Raf Vaessen 100 m 13,96 sec. -2.0m/s 6e 25,79 km/h
Dave Damen Verspringen 5,69 m. -0.6m/s 1e
Raf Vaessen Verspringen 4,50 m. +2.7m/s 3e
Raf Vaessen Verspringen 4,41 m. +0.8m/s
 

zaterdag 19 juni 2021
CD Competitie Someren
JD
Thom Kessels 80 m 11,59 sec. +1.3m/s 2e 24,85 km/h
Roi Schoemakers 80 m 11,7 sec. +1.3m/s 1e 24,12 km/h
Raf Wolters 80 m 12,25 sec. +1.3m/s 3e 23,51 km/h
Thom Kessels 1000 m 3:19,59 min. 2e 18,04 km/h
Raf Wolters 1000 m 3:30,19 min. 3e 17,13 km/h
Tijn van Havere Kogel 3 kg 8,38 m. 1e
Tijn van Havere Discus 1 kg 17,84 m. 1e
Daan Domburg Discus 1 kg 14,44 m. 2e
Tijn van Havere Speer 400 g 25,18 m. 1e
Daan Domburg Speer 400 g 23,24 m. 2e
Roi Schoemakers Verspringen 4,56 m. +0.0m/s 1e
Raf Wolters Verspringen 3,65 m. -0.1m/s 3e
Roi Schoemakers Hoogspringen 1,30 m. 1e
 
JC
Dave Damen 100 m 12,40 sec. +1.9m/s 2e 29,03 km/h
Sam Geraeds 100 m 13,19 sec. +1.2m/s 4e 27,29 km/h
Bruno Montforts 100 m 13,47 sec. +1.2m/s 7e 26,73 km/h
Max Verstraeten 100 m 13,76 sec. +1.2m/s 8e 26,16 km/h
Thijs Lamboo 100 m 13,93 sec. +1.2m/s 9e 25,84 km/h
Nils van Leipsig 100 m 14,47 sec. +1.2m/s 11e 24,88 km/h
Timo van Bergen 800 m 2:29,96 min. 4e 19,21 km/h
Bruno Montforts 800 m 2:30,02 min. 5e 19,20 km/h
Nils van Leipsig 800 m 2:39,55 min. 8e 18,05 km/h
Max Verstraeten 800 m 2:44,97 min. 9e 17,46 km/h
Thijs Lamboo 300 m Horden 76,2 cm 50,68 sec. 3e 21,31 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,43 m. 1e
Timo van Bergen Kogel 4 kg 10,51 m. 2e
Thijs Bongers Discus 1 kg 32,27 m. 1e
Ilias Myhad Discus 1 kg 18,47 m. 5e
Dave Damen Verspringen 5,89 m. -0.1m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 4,32 m. -1.0m/s 5e
Ilias Myhad Verspringen 4,25 m. +0.5m/s 7e
Ilias Myhad Hoogspringen 1,45 m. 3e
Thijs Lamboo Hoogspringen 1,35 m. 6e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,35 m. 6e
Timo van Bergen,
Thijs Bongers,
Dave Damen,
Bruno Montforts
4x100m 51,10 sec. 1e 28,18 km/h
Sam Geraeds,
Nils van Leipsig,
Raf Vaessen,
Max Verstraeten
4x100m 53,86 sec. 3e 26,74 km/h
 
MD
Evi Thoneick 60 m 9,75 sec. +0.9m/s 5e 22,15 km/h
Noa Zanders 60 m 10,28 sec. +0.9m/s 14e 21,01 km/h
Sarah Geraets 60 m 10,34 sec. +0.9m/s 15e 20,89 km/h
Sarah Geraets 1000 m 3:56,81 min. 2e 15,20 km/h
Evi Thoneick Verspringen 3,41 m. +0.0m/s 4e
Noa Zanders Verspringen 3,28 m. +0.9m/s 5e
Noa Zanders Hoogspringen 1,20 m. 3e
 
MC
Marit van Leipsig 80 m 11,37 sec. -1.0m/s 3e 25,33 km/h
Zoë Zanders 80 m 11,80 sec. -1.0m/s 4e 24,41 km/h
Zoë Zanders Verspringen 4,39 m. +0.9m/s 3e
Marit van Leipsig Verspringen -0,9 m. 2e
Zoë Zanders Hoogspringen 1,45 m. 2e
 

zaterdag 19 juni 2021
Memorial Dirk De Busser Lier (B)
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 15,96 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 2 kg 37,50 m. 2e
 

zondag 13 juni 2021
Nationaal Kwalificatie Evenement' Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 16,46 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 58,28 m. 2e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 76,2 cm 15,02 sec. -0.3m/s 23,97 km/h
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,52 m. 2e
Loren Djolo Discus 1 kg 35,30 m. 2e
 

zaterdag 12 juni 2021
Gouden Spike Leiden
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 17,33 m.
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 84,0 cm 16,40 sec. +1.5m/s 8e 21,95 km/h
 

zondag 6 juni 2021
FBK Games Hengelo
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 16,46 m.