Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 19 juni 2022
NK U20 & U18 Amsterdam
U18 Vrouwen (MB)
Fenne Cantelberg Hink-stapsprong 10,66 m. -0.4m/s 6e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,52 m. 3e
Loren Djolo Discus 1 kg 34,62 m. 6e
 

zaterdag 18 juni 2022
NK U20 & U18 Amsterdam
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 76,2 cm 15,26 sec. +0.5m/s 23,59 km/h
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 76,2 cm 15,52 sec. -0.3m/s 23,20 km/h
 

vrijdag 17 juni 2022
NK U20 & U18 Amsterdam
U18 Mannen (JB)
Dave Damen Verspringen 5,64 m. -0.4m/s 15e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 5,09 m. -1.8m/s 10e
 
U20 Vrouwen (MA)
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 68,74 sec. 20,95 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 68,89 sec. 6e 20,90 km/h
 

zondag 12 juni 2022
3e U18/U20 Competitie Vught
U18 Mannen (JB)
Sam Geraeds 100 m 12,82 sec. -0.2m/s 12e 28,08 km/h
Bruno Montforts 800 m 2:17,93 min. 8e 20,88 km/h
Sam Geraeds 110 m Horden 91,4 cm 18,63 sec. +1.0m/s 4e 21,26 km/h
Timo van Bergen Kogel 5 kg 11,50 m. 5e
Timo van Bergen Discus 1,5 kg 22,79 m. 10e
Bruno Montforts Verspringen 4,80 m. 10e
Thijs Lamboo Hoogspringen 1,40 m. 13e
Sam Geraeds,
Timo van Bergen,
Bruno Montforts,
Thijs Lamboo
4x100m 49,67 sec. 5e 28,99 km/h
 
U18 Vrouwen (MB)
Fenne Cantelberg 100 m 13,83 sec. +0.7m/s 8e 26,03 km/h
Fenne Cantelberg 400 m 65,65 sec. 9e 21,93 km/h
Fenne Cantelberg Verspringen 4,52 m. +1.0m/s 5e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,91 m. 5e
 

zaterdag 11 juni 2022
3e CD Competitie Weert
U14 Jongens (JD)
Niek Janssen 80 m 12,51 sec. +0.2m/s 7e 23,02 km/h
Ismail Belmahi 80 m 12,55 sec. -0.1m/s 8e 22,95 km/h
Joas de Zeeuw 80 m 12,86 sec. +0.2m/s 9e 22,40 km/h
Sjoerd Stel 1000 m 3:39,56 min. 4e 16,40 km/h
Niek Janssen 1000 m 3:40,06 min. 5e 16,36 km/h
Noah Babic 1000 m 3:51,02 min. 8e 15,58 km/h
Daan Domburg 80 m Horden 76,2 cm 16,92 sec. -0.5m/s 3e 17,02 km/h
Cas Glaudemans 80 m Horden 76,2 cm 18,70 sec. -0.1m/s 9e 15,40 km/h
Joas de Zeeuw Kogel 3 kg 6,75 m. 3e
Jeffrey van Nuil Discus 1 kg 8,77 m. 7e
Daan Domburg Speer 400 g 30,15 m. 1e
Niek Janssen Speer 400 g 20,92 m. 6e
Oscar Dolman Speer 400 g 12,03 m. 13e
Melle Arets Speer 400 g 10,79 m. 15e
Oscar Dolman Verspringen 3,77 m. +1.7m/s 2e
Ismail Belmahi Verspringen 3,25 m. +0.9m/s 8e
Melle Arets Verspringen 3,12 m. +1.9m/s 9e
Jeffrey van Nuil Verspringen 3,10 m. +1.9m/s 10e
Sjoerd Stel Hoogspringen 1,35 m. 3e
Noah Babic Hoogspringen 1,25 m. 6e
Joas de Zeeuw Hoogspringen 1,25 m. 6e
Jeffrey van Nuil,
Noah Babic,
Daan Domburg,
Ismael Belmahi
4x80m 51,12 sec. 4e 22,54 km/h
Sjoerd Stel,
Oscar Dolman,
Melle Arets,
Cas Glaudemans
4x80m 51,45 sec. 5e 22,39 km/h
 
U16 Jongens (JC)
Max Verstraeten 100 m 13,05 sec. +0.0m/s 5e 27,59 km/h
Roi Schoemakers 100 m 13,42 sec. -0.1m/s 6e 26,83 km/h
Thom Kessels 100 m 13,64 sec. -0.1m/s 7e 26,39 km/h
Raf Wolters 100 m 14,05 sec. -0.1m/s 11e 25,62 km/h
Gijs Deckers 100 m 14,28 sec. -0.1m/s 12e 25,21 km/h
Koen Stribos 100 m 15,40 sec. +0.0m/s 15e 23,38 km/h
Ties Geraedts 800 m 2:22,57 min. 3e 20,20 km/h
Gijs Deckers 800 m 2:27,31 min. 5e 19,55 km/h
Thom Kessels 800 m 2:28,06 min. 6e 19,45 km/h
Nils van Leipsig 800 m 2:39,39 min. 8e 18,07 km/h
Raf Wolters 800 m 2:42,36 min. 10e 17,74 km/h
Roi Schoemakers 300 m Horden 76,2 cm 46,20 sec. 1e 23,38 km/h
Tijn van Havere 300 m Horden 76,2 cm 54,52 sec. 3e 19,81 km/h
Gijs Deckers 300 m Horden 76,2 cm 55,29 sec. 4e 19,53 km/h
Nils van Leipsig 300 m Horden 76,2 cm 55,82 sec. 5e 19,35 km/h
Koen Stribos 300 m Horden 76,2 cm 58,86 sec. 6e 18,35 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 12,77 m. 1e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 9,04 m. 3e
Tristan Mestrom Kogel 4 kg 7,75 m. 4e
Lucas Falck Kogel 4 kg 5,60 m. 8e
Thijs Bongers Discus 1 kg 34,321 m. 1e
Tristan Mestrom Discus 1 kg 28,22 m. 3e
Tijn van Havere Discus 1 kg 25,99 m. 4e
Marinel Veliu Discus 1 kg 21,46 m. 7e
Raf Vaessen Verspringen 4,96 m. +1.5m/s 1e
Marinel Veliu Verspringen 4,01 m. +0.7m/s 5e
Nils van Leipsig Verspringen 3,41 m. +0.0m/s 11e
Lucas Falck Verspringen 3,24 m. +0.8m/s 12e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,55 m. 2e
Max Verstraeten Hoogspringen 1,35 m. 5e
Max Verstraeten,
Thijs Bongers,
Raf Vaessen,
Thom Kessels
4x100m 50,96 sec. 1e 28,26 km/h
Marinel Veliu,
Raf Wolters,
Koen Stribos,
Tristan Mestrom
4x100m 53,84 sec. 3e 26,75 km/h
 
U14 Meisjes (MD)
Tina Muller 60 m 9,74 sec. +0.6m/s 18e 22,18 km/h
Pleun Cillekens 60 m 9,97 sec. +1.0m/s 22e 21,66 km/h
Madelon Mestrom 1000 m 4:17,36 min. 15e 13,99 km/h
Pleun Cillekens 60 m Horden 76,2 cm 13,37 sec. -0.3m/s 10e 16,16 km/h
Tina Muller 60 m Horden 76,2 cm 13,73 sec. -0.2m/s 19e 15,73 km/h
Sofie Rozema Kogel 2 kg 7,57 m. 7e
Tina Muller Kogel 2 kg 5,76 m. 16e
Sofie Rozema Discus 0,75 kg 15,28 m. 7e
Pleun Cillekens Verspringen 3,64 m. 5e
Madelon Mestrom Verspringen 2,98 m. +0.0m/s 16e
Madelon Mestrom Hoogspringen 1,05 m. 15e
 
U16 Meisjes (MC)
Marit van Leipsig 80 m 11,10 sec. -0.4m/s 2e 25,95 km/h
Amy Damen 80 m 11,88 sec. -0.4m/s 6e 24,24 km/h
Liz Jacobs 80 m 12,10 sec. +0.1m/s 10e 23,80 km/h
Evi Thoneick 80 m 12,19 sec. +0.1m/s 13e 23,63 km/h
Sarah Geraets 800 m 2:56,38 min. 6e 16,33 km/h
Jorja Montforts Kogel 3 kg 8,82 m. 1e
Isabel Rozema Kogel 3 kg 8,00 m. 5e
Jorja Montforts Speer 500 g (vanaf 2008) 24,86 m. 1e
Isabel Rozema Speer 500 g (vanaf 2008) 19,96 m. 5e
Marit van Leipsig Verspringen 4,52 m. -1.4m/s 2e
Sayen Hofwijks Verspringen 3,85 m. +0.0m/s 10e
Amy Damen Hoogspringen 1,40 m. 2e
Sayen Hofwijks Hoogspringen 1,25 m. 5e
Marit van Leipsig,
Sayen Hofwijks,
Isabel Rozema,
Jorja Montforts
4x80m 44,56 sec. 4e 25,85 km/h
 

dinsdag 7 juni 2022
Limbra Avondwedstrijd Weert
U16 Jongens (JC)
Raf Vaessen 150 m 18,64 sec. +0.7m/s 1e 28,97 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 12,17 m. 1e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 8,79 m. 3e
Raf Vaessen Kogel 4 kg 8,25 m. 4e
Thijs Bongers Kogelslingeren 4 kg 38,51 m. 1e
Raf Vaessen Verspringen 4,90 m. +0.0m/s 2e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,86 m. +0.0m/s 2e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,93 m. 1e
Krzysztof Nolbert Kogelslingeren 7,26 kg 48,56 m. 3e
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 43,00 m. 5e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 30,62 m. 7e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,81 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,57 m. 2e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 36,54 m. 3e
 

vrijdag 3 juni 2022
Asterix Trackmeeting 2022 Eindhoven
U16 Jongens (JC)
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,28 m. 2e
Thijs Bongers Discus 1 kg 36,39 m. 1e
Thijs Bongers Speer 600 g (vanaf 1999) 33,34 m. 1e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,24 m. 1e
Loren Djolo Discus 1 kg 21,00 m. 2e
 

dinsdag 31 mei 2022
Limbra Avondwedstrijd Helmond
U16 Jongens (JC)
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,63 m. 1e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 8,44 m. 2e
Thijs Bongers Speer 600 g (vanaf 1999) 36,08 m. 2e
Tijn van Havere Speer 600 g (vanaf 1999) 28,09 m. 4e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,84 m. 1e
 
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 10,93 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,59 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,26 m. 2e
 
M50+
Eduard Wanten 5000 m 19:00,02 min. 4e 15,79 km/h
 

zaterdag 28 mei 2022
IFAM Outdoor Oordegem (B)
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 14:44,79 min. 20,34 km/h
 

zaterdag 28 mei 2022
Amsterdam Battle U18 / U20 Amsterdam
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 76,2 cm 16,73 sec. -0.3m/s 4e 21,52 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 5,13 m. +1.8m/s 3e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,90 m. 1e
Loren Djolo Discus 1 kg 29,46 m. 6e
 

zaterdag 28 mei 2022
NK Masters Harderwijk
V40+
Julia Dahmen 400 m 62,92 sec. 1e 22,89 km/h
 

donderdag 26 mei 2022
Harry Schulting Games Vught
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,94 m. 4e
 

woensdag 25 mei 2022
Avondwedstrijd Circuit 14 Valkenswaard
U16 Jongens (JC)
Thijs Bongers Kogel 4 kg 12,07 m. 1e
Thijs Bongers Discus 1 kg 35,19 m. 1e
 

zondag 22 mei 2022
2e Senioren Competitie Best
U18 Mannen (JB)
Sam Geraeds 100 m 13,17 sec. +0.3m/s 25e 27,33 km/h
Sam Geraeds 200 m 27,05 sec. -0.2m/s 18e 26,62 km/h
 
U18 Vrouwen (MB)
Filia Hofwijks 100 m 14,79 sec. +1.3m/s 15e 24,34 km/h
 
U20 Vrouwen (MA)
Lisanne de Vreede 100 m 13,18 sec. +0.6m/s 2e 27,31 km/h
Eline Konings 800 m 2:42,68 min. 5e 17,70 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 67,22 sec. 1e 21,42 km/h
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,91 m. 1e
Eline Konings Speer 600 g (vanaf 1999) 20,28 m. 17e
 
Mannen
Sten Driessen 100 m 11,98 sec. -0.8m/s 9e 30,05 km/h
Sten Driessen 200 m 25,31 sec. +1.1m/s 11e 28,45 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,18 m. 3e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,92 m. 6e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 29,76 m. 23e
Sten Driessen Verspringen 5,73 m. +1.0m/s 7e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,05 sec. +0.6m/s 1e 27,59 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,99 sec. +0.6m/s 1e 26,68 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,55 sec. +0.6m/s 4e 26,13 km/h
Emmelijn van Eldik 200 m 30,71 sec. +2.2m/s 11e 23,45 km/h
Hannah Cranen 400 m 68,12 sec. 4e 21,14 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 69,54 sec. 6e 20,71 km/h
Marlou Knijnenburg 3000 m 13:47,29 min. 6e 13,05 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,40 m. 9e
Fabiënne van den Hombergh Speer 600 g (vanaf 1999) 14,26 m. 20e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 4e
Hannah Cranen,
Dagmara Killaars,
Lisanne de Vreede,
Marlou Knijnenberg
4x100m 52,09 sec. 1e 27,64 km/h
 

donderdag 19 mei 2022
Limbra Baancircuit Wedstrijd 1 Someren
U16 Jongens (JC)
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,07 m. 1e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 9,00 m. 2e
Thijs Bongers Speer 600 g (vanaf 1999) 36,84 m. 1e
Tijn van Havere Speer 600 g (vanaf 1999) 29,55 m. 2e
 
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,88 m. 1e
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,32 sec. +0.7m/s 1e 27,03 km/h
Hannah Cranen 200 m 28,43 sec. +0.0m/s 1e 25,33 km/h
 

zondag 15 mei 2022
2e U18/U20 Competitie Oss
U18 Mannen (JB)
Dave Damen 100 m 12,29 sec. +2.0m/s 7e 29,29 km/h
Sam Geraeds 200 m 26,39 sec. +0.6m/s 10e 27,28 km/h
Bruno Montforts 400 m 58,50 sec. 10e 24,62 km/h
Bruno Montforts 1500 m 5:04,56 min. 7e 17,73 km/h
Sam Geraeds 110 m Horden 91,4 cm 19,05 sec. +1.7m/s 4e 20,79 km/h
Timo van Bergen 2000 m Steeple 8:04,35 min. 5e 14,87 km/h
Thijs Lamboo Kogel 5 kg 9,51 m. 8e
Timo van Bergen Speer 700 g 37,57 m. 7e
Dave Damen Hoogspringen 1,60 m. 5e
Thijs Lamboo Polsstokhoogspringen 2,30 m. 5e
Dave Damen Hink-stapsprong 11,31 m. +0.3m/s 4e
Sam Geraeds,
Timo van Bergen,
Thijs Lamboo,
Bruno Montfort
Zweedse Estafette 2:25,01 min. 9e 24,83 km/h
 
U18 Vrouwen (MB)
Fenne Cantelberg 100 m 13,85 sec. -1.4m/s 6e 25,99 km/h
Fenne Cantelberg Verspringen 4,72 m. +0.4m/s 6e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 7e
 
U20 Vrouwen (MA)
Lisanne de Vreede 100 m 13,07 sec. +1.5m/s 2e 27,54 km/h
Lisanne de Vreede 400 m 61,94 sec. 4e 23,25 km/h
Lisanne de Vreede 100 m Horden 84,0 cm 16,83 sec. +0.8m/s 3e 21,39 km/h
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,86 m. 2e
Loren Djolo Discus 1 kg 32,36 m. 6e
Loren Djolo Speer 600 g (vanaf 1999) 17,86 m. 15e
 

zaterdag 14 mei 2022
2e CD Competitie Weert
U14 Jongens (JD)
Bryan Peters 80 m 12,04 sec. +0.2m/s 1e 23,92 km/h
Daan Domburg 80 m 12,63 sec. +0.2m/s 7e 22,80 km/h
Joas de Zeeuw 80 m 13,27 sec. +3.4m/s 11e 21,70 km/h
Niek Janssen 600 m 1:59,20 min. 6e 18,12 km/h
Daan Domburg 600 m 2:01,90 min. 7e 17,72 km/h
Noah Babic 600 m 2:10,60 min. 11e 16,54 km/h
Daan Domburg 80 m Horden 76,2 cm 16,54 sec. +0.2m/s 2e 17,41 km/h
Bryan Peters 80 m Horden 76,2 cm 18,15 sec. +0.2m/s 7e 15,87 km/h
Pepijn Afman 80 m Horden 76,2 cm 18,45 sec. +1.0m/s 8e 15,61 km/h
Pepijn Afman Kogel 3 kg 4,25 m. 10e
Jeffrey van Nuil Kogel 3 kg 4,01 m. 12e
Pepijn Afman Discus 1 kg 11,34 m. 8e
Jeffrey van Nuil Discus 1 kg 9,39 m. 10e
Bryan Peters Verspringen 3,88 m. +2.0m/s 3e
Niek Janssen Verspringen 3,78 m. +2.1m/s 5e
Noah Babic Hoogspringen 1,25 m. 4e
Joas de Zeeuw Hoogspringen 1,15 m. 7e
Jeffrey van Nuil,
Noag Babic,
Niek Janssen,
Joas de Zeeuw
4x80m 50,88 sec. 3e 22,64 km/h
 
U16 Jongens (JC)
Max Verstraeten 150 m 19,91 sec. -0.2m/s 5e 27,12 km/h
Marinel Veliu 150 m 20,73 sec. -1.8m/s 6e 26,05 km/h
Nils van Leipsig 150 m 22,31 sec. -0.2m/s 11e 24,20 km/h
Koen Stribos 150 m 22,87 sec. -0.2m/s 13e 23,61 km/h
Simon Hennissen 150 m 24,44 sec. -0.2m/s 16e 22,09 km/h
Ties Geraedts 1500 m 4:50,98 min. 2e 18,56 km/h
Thom Kessels 1500 m 5:25,26 min. 5e 16,60 km/h
Daan Geraeds 1500 m 5:31,04 min. 6e 16,31 km/h
Nils van Leipsig 1500 m 5:32,43 min. 8e 16,24 km/h
Tijn van Havere 100 m Horden 84,0 cm 20,29 sec. -0.7m/s 2e 17,74 km/h
Thom Kessels 100 m Horden 84,0 cm 21,70 sec. -0.7m/s 4e 16,59 km/h
Koen Stribos 100 m Horden 84,0 cm 22,74 sec. -0.7m/s 5e 15,83 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 10,68 m. 1e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 8,10 m. 2e
Tristan Mestrom Kogel 4 kg 7,54 m. 4e
Lucas Falck Kogel 4 kg 5,26 m. 11e
Thijs Bongers Speer 600 g (vanaf 1999) 34,33 m. 1e
Tijn van Havere Speer 600 g (vanaf 1999) 31,07 m. 2e
Tristan Mestrom Speer 600 g (vanaf 1999) 20,35 m. 6e
Marinel Veliu Speer 600 g (vanaf 1999) 19,82 m. 7e
Raf Vaessen Verspringen 4,81 m. +0.0m/s 1e
Marinel Veliu Verspringen 4,68 m. -0.3m/s 3e
Nils van Leipsig Verspringen 3,73 m. -1.2m/s 9e
Lucas Falck Verspringen 3,10 m. +0.5m/s 10e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,65 m. 1e
Max Verstraeten Hoogspringen 1,45 m. 5e
Daan Geraeds Hoogspringen 1,30 m. 6e
Max Verstraeten,
Thijs Bongers,
Thom Kessels,
Raf Vaessen
4x100m 49,98 sec. 1e 28,81 km/h
Simon Hennissen,
Daan Geraeds,
Koen Stribos,
Roi Schoenmakers
4x100m 56,16 sec. 5e 25,64 km/h
 
U14 Meisjes (MD)
Roos In 't Veld 60 m 9,23 sec. +1.4m/s 5e 23,40 km/h
Pleun Cillekens 60 m 9,87 sec. +1.7m/s 15e 21,88 km/h
Tina Muller 60 m 10,09 sec. -1.6m/s 19e 21,41 km/h
Pleun Cillekens 60 m Horden 76,2 cm 13,58 sec. -0.5m/s 10e 15,91 km/h
Tina Muller 60 m Horden 76,2 cm 14,34 sec. +1.0m/s 15e 15,06 km/h
Chrisje Neus Kogel 2 kg 5,17 m. 16e
Madelon Mestrom Speer 400 g 8,84 m. 16e
Roos In 't Veld Verspringen 3,76 m. +0.0m/s 4e
Madelon Mestrom Verspringen 2,93 m. -0.3m/s 15e
Chrisje Neus Hoogspringen 1,15 m. 10e
Madelon Mestrom,
Roos in 't Veld,
Tina Muller,
Chrisje Neus
4x60m 37,62 sec. 8e 22,97 km/h
 
U16 Meisjes (MC)
Marit van Leipsig 150 m 21,07 sec. +0.7m/s 2e 25,63 km/h
Sayen Hofwijks 150 m 22,37 sec. -1.8m/s 9e 24,14 km/h
Amy Damen 150 m 22,88 sec. -1.8m/s 12e 23,60 km/h
Gwen Willems 150 m 23,36 sec. -1.8m/s 13e 23,12 km/h
Noa Zanders 80 m Horden 76,2 cm 18,36 sec. +0.3m/s 8e 15,69 km/h
Jorja Montforts Kogel 3 kg 7,71 m. 4e
Jorja Montforts Discus 1 kg 19,08 m. 4e
Jorja Montforts Speer 500 g (vanaf 2008) 18,91 m. 3e
Marit van Leipsig Verspringen 4,45 m. -1.9m/s 2e
Sayen Hofwijks Verspringen 4,10 m. -1.2m/s 8e
Gwen Willems Verspringen 3,82 m. -1.7m/s 11e
Amy Damen Hoogspringen 1,40 m. 3e
Sayen Hofwijks Hoogspringen 1,30 m. 4e
Noa Zanders Hoogspringen 1,20 m. 7e
Gwen Willems,
Marit van Leipsig,
Noa Zanders,
Amy Damen
4x80m 45,35 sec. 4e 25,40 km/h
 

zondag 1 mei 2022
1e Senioren Competitie Roermond
U18 Mannen (JB)
Sam Geraeds 100 m 13,07 sec. +0.0m/s 19e 27,54 km/h
Simon Blokhuis 200 m 28,69 sec. +0.2m/s 25e 25,10 km/h
Sam Geraeds 400 m 62,95 sec. 16e 22,88 km/h
Simon Blokhuis 400 m 65,55 sec. 20e 21,97 km/h
Thijs Lamboo 800 m 2:28,45 min. 19e 19,40 km/h
 
U18 Vrouwen (MB)
Femke Wolfs 100 m 15,50 sec. +0.5m/s 22e 23,23 km/h
Fenne Cantelberg Verspringen 4,82 m. -0.2m/s 3e
Femke Wolfs Verspringen 3,70 m. +0.0m/s 19e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,55 m. 2e
 
U20 Vrouwen (MA)
Lisanne de Vreede 400 m 61,05 sec. 1e 23,59 km/h
Frauke Classen 800 m 2:50,87 min. 9e 16,85 km/h
Lisanne de Vreede 100 m Horden 84,0 cm 18,11 sec. +0.1m/s 5e 19,88 km/h
Eline Konings 100 m Horden 84,0 cm 18,73 sec. -0.4m/s 9e 19,22 km/h
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,14 m. 3e
Loren Djolo Discus 1 kg 33,05 m. 3e
Frauke Classen Verspringen 4,56 m. +0.0m/s 6e
Eline Konings Hoogspringen 1,40 m. 8e
 
Mannen
Sten Driessen 100 m 11,96 sec. +0.4m/s 5e 30,10 km/h
Sten Driessen 200 m 25,20 sec. +0.6m/s 8e 28,57 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 12,05 m. 1e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,02 m. 4e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,71 m. 5e
Thies Coenen Discus 2 kg 27,43 m. 6e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,00 sec. +2.0m/s 1e 27,69 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,36 sec. +2.0m/s 2e 26,95 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,39 sec. +0.3m/s 1e 26,29 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,95 sec. +0.3m/s 4e 25,76 km/h
Emmelijn van Eldik 200 m 31,27 sec. -0.6m/s 16e 23,03 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 72,23 sec. 10e 19,94 km/h
Marlou Knijnenburg 3000 m 13:14,08 min. 6e 13,60 km/h
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,06 m. 14e
Denice Geraedts Discus 1 kg 21,128 m. 15e
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,19 m. +0.3m/s 12e
Julia Dahmen,
Lisanne de Vreede,
Dagmara Kilaars,
Hannah Cranen
Zweedse Estafette 2:26,83 min. 1e 24,52 km/h
Frauke Classen,
Emmelijn van Eldik,
Eline Konings,
Femke Wolfs
Zweedse Estafette 2:50,83 min. 11e 21,07 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:30,,15 min. 2e 19,20 km/h