Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 18 september 2021
CD Competie Finale D Venray
JD
Thom Kessels 80 m 11,59 sec. +0.1m/s 6e 24,85 km/h
Raf Wolters 80 m 12,08 sec. -0.6m/s 10e 23,84 km/h
Daan Domburg 80 m 13,00 sec. 25e 22,15 km/h
Thom Kessels 1000 m 3:28,56 min. 13e 17,26 km/h
Raf Wolters 1000 m 3:42,56 min. 21e 16,18 km/h
Koen Stribos 1000 m 3:56,50 min. 29e 15,22 km/h
Daan Domburg 80 m Horden 76,2 cm 17,21 sec. -1.2m/s 22e 16,73 km/h
Kay Graus 80 m Horden 76,2 cm 18,34 sec. +0.4m/s 26e 15,70 km/h
Tijn van Havere Kogel 3 kg 9,26 m. 4e
Tristan Mestrom Kogel 3 kg 6,92 m. 13e
Tijn van Havere Discus 1 kg 19,81 m. 4e
Tristan Mestrom Discus 1 kg 18,54 m. 7e
Roi Schoemakers Verspringen 4,23 m. +1.0m/s 3e
Kay Graus Verspringen 3,37 m. +1.3m/s 17e
Thom Kessels,
Raf Wolters,
Koen Stribos,
Roi Schoenmakers
4x80m 45,64 sec. 5e 25,24 km/h
 

dinsdag 14 september 2021
Circuit 14 Veldhoven
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,23 sec. +0.0m/s 2e 27,21 km/h
Hannah Cranen 400 m 67,46 sec. 3e 21,35 km/h
 

zondag 12 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 56,93 m. 3e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,00 m. 4e
Loren Djolo Discus 1 kg 35,42 m. 5e
 

zaterdag 11 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 18,02 m. 1e
 

vrijdag 10 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 48,82 m. 7e
 
U18 Vrouwen (MB)
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 68,42 sec. 21,05 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 69,83 sec. 6e 20,62 km/h
 

zondag 5 september 2021
Promotie Degradatie Competitie 2/3e divisie Gouda
U18 Vrouwen (MB)
Frauke Classen 3000 m 15:53,40 min. 14e 11,33 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 69,34 sec. 7e 20,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 5,25 m. -0.2m/s 3e
Frauke Classen Verspringen 4,56 m. +1.7m/s 12e
Lisanne de Vreede Polsstokhoogspringen 2,20 m. 10e
 
U20 Vrouwen (MA)
Bregje Naus 100 m 13,76 sec. +0.6m/s 11e 26,16 km/h
Bregje Naus 200 m 29,21 sec. +0.9m/s 15e 24,65 km/h
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,06 sec. +1.2m/s 5e 27,57 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,26 sec. +0.9m/s 5e 26,41 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,84 sec. 10e 22,21 km/h
Marlou Knijnenburg 800 m 2:43,88 min. 15e 17,57 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,40 m. 18e
Fabiënne van den Hombergh Speer 600 g (vanaf 1999) 17,53 m. 22e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 33,30 m. 4e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 9e
 
V35+
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,83 m. 20e
Zoë van Lierop Speer 600 g (vanaf 1999) 20,05 m. 20e
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 27,58 m. 7e