Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 27 juni 2021
NK Senioren Breda
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,43 m. 4e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,57 m. 9e
 

zondag 27 juni 2021
Javelimburg Throwing Event Heerlen
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 45,82 m.
 

vrijdag 25 juni 2021
NK Senioren Breda
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 52,81 m. 7e
 

woensdag 23 juni 2021
Avondwedstrijd Ninove(B)
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,06 m. 1e
 

zondag 20 juni 2021
ATH Jeugd Trackmeeting Eindhoven
JC
Dave Damen 100 m 12,59 sec. -1.7m/s 2e 28,59 km/h
Raf Vaessen 100 m 13,96 sec. -2.0m/s 6e 25,79 km/h
Dave Damen Verspringen 5,69 m. -0.6m/s 1e
Raf Vaessen Verspringen 4,50 m. +2.7m/s 3e
Raf Vaessen Verspringen 4,41 m. +0.8m/s
 

zaterdag 19 juni 2021
Memorial Dirk De Busser Lier (B)
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 15,96 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 2 kg 37,50 m. 2e
 

zaterdag 19 juni 2021
CD Competitie Someren
JD
Thom Kessels 80 m 11,59 sec. +1.3m/s 2e 24,85 km/h
Roi Schoemakers 80 m 11,7 sec. +1.3m/s 1e 24,12 km/h
Raf Wolters 80 m 12,25 sec. +1.3m/s 3e 23,51 km/h
Thom Kessels 1000 m 3:19,59 min. 2e 18,04 km/h
Raf Wolters 1000 m 3:30,19 min. 3e 17,13 km/h
Tijn van Havere Kogel 3 kg 8,38 m. 1e
Tijn van Havere Discus 1 kg 17,84 m. 1e
Daan Domburg Discus 1 kg 14,44 m. 2e
Tijn van Havere Speer 400 g 25,18 m. 1e
Daan Domburg Speer 400 g 23,24 m. 2e
Roi Schoemakers Verspringen 4,56 m. +0.0m/s 1e
Raf Wolters Verspringen 3,65 m. -0.1m/s 3e
Roi Schoemakers Hoogspringen 1,30 m. 1e
 
JC
Dave Damen 100 m 12,40 sec. +1.9m/s 2e 29,03 km/h
Sam Geraeds 100 m 13,19 sec. +1.2m/s 4e 27,29 km/h
Bruno Montforts 100 m 13,47 sec. +1.2m/s 7e 26,73 km/h
Max Verstraeten 100 m 13,76 sec. +1.2m/s 8e 26,16 km/h
Thijs Lamboo 100 m 13,93 sec. +1.2m/s 9e 25,84 km/h
Nils van Leipsig 100 m 14,47 sec. +1.2m/s 11e 24,88 km/h
Timo van Bergen 800 m 2:29,96 min. 4e 19,21 km/h
Bruno Montforts 800 m 2:30,02 min. 5e 19,20 km/h
Nils van Leipsig 800 m 2:39,55 min. 8e 18,05 km/h
Max Verstraeten 800 m 2:44,97 min. 9e 17,46 km/h
Thijs Lamboo 300 m Horden 76,2 cm 50,68 sec. 3e 21,31 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,43 m. 1e
Timo van Bergen Kogel 4 kg 10,51 m. 2e
Thijs Bongers Discus 1 kg 32,27 m. 1e
Ilias Myhad Discus 1 kg 18,47 m. 5e
Dave Damen Verspringen 5,89 m. -0.1m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 4,32 m. -1.0m/s 5e
Ilias Myhad Verspringen 4,25 m. +0.5m/s 7e
Ilias Myhad Hoogspringen 1,45 m. 3e
Thijs Lamboo Hoogspringen 1,35 m. 6e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,35 m. 6e
Timo van Bergen,
Thijs Bongers,
Dave Damen,
Bruno Montforts
4x100m 51,10 sec. 1e 28,18 km/h
Sam Geraeds,
Nils van Leipsig,
Raf Vaessen,
Max Verstraeten
4x100m 53,86 sec. 3e 26,74 km/h
 
MD
Evi Thoneick 60 m 9,75 sec. +0.9m/s 5e 22,15 km/h
Noa Zanders 60 m 10,28 sec. +0.9m/s 14e 21,01 km/h
Sarah Geraets 60 m 10,34 sec. +0.9m/s 15e 20,89 km/h
Sarah Geraets 1000 m 3:56,81 min. 2e 15,20 km/h
Evi Thoneick Verspringen 3,41 m. +0.0m/s 4e
Noa Zanders Verspringen 3,28 m. +0.9m/s 5e
Noa Zanders Hoogspringen 1,20 m. 3e
 
MC
Marit van Leipsig 80 m 11,37 sec. -1.0m/s 3e 25,33 km/h
Zoë Zanders 80 m 11,80 sec. -1.0m/s 4e 24,41 km/h
Zoë Zanders Verspringen 4,39 m. +0.9m/s 3e
Marit van Leipsig Verspringen -0,9 m. 2e
Zoë Zanders Hoogspringen 1,45 m. 2e
 

zondag 13 juni 2021
Nationaal Kwalificatie Evenement' Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 16,46 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 58,28 m. 2e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 76,2 cm 15,02 sec. -0.3m/s 23,97 km/h
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 11,52 m. 2e
Loren Djolo Discus 1 kg 35,30 m. 2e
 

zaterdag 12 juni 2021
Gouden Spike Leiden
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 17,33 m.
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto 100 m Horden 84,0 cm 16,40 sec. +1.5m/s 8e 21,95 km/h
 

zondag 6 juni 2021
FBK Games Hengelo
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 16,46 m.
 

zondag 16 mei 2021
Trackmeeting Utrecht
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 15,76 m. 3e
 

donderdag 13 mei 2021
Harry Schulting Games Vught
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 15,57 m. 5e