Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 25 september 2021
Clubkampioenschappen Roermond
JD
Daan Geraeds 60 m 9,14 sec. +0.1m/s 23,63 km/h
Pieter Lammerts 60 m 9,30 sec. +0.1m/s 23,23 km/h
Raf Wolters 60 m 9,41 sec. +0.2m/s 22,95 km/h
Gijs Deckers 60 m 9,43 sec. +0.1m/s 22,91 km/h
Nassir Jakhjoukh 60 m 9,50 sec. +0.5m/s 22,74 km/h
Tijn van Havere 60 m 9,83 sec. +0.1m/s 21,97 km/h
Moos Mevissen 60 m 9,98 sec. +0.5m/s 21,64 km/h
Koen Stribos 60 m 10,00 sec. +0.1m/s 21,60 km/h
Tristan Mestrom 60 m 10,13 sec. +0.5m/s 21,32 km/h
Daan Domburg 60 m 10,28 sec. +0.5m/s 21,01 km/h
Kay Graus 60 m 10,29 sec. +0.1m/s 20,99 km/h
Sjoerd Stel 60 m 10,30 sec. +0.1m/s 20,97 km/h
Michael Mertens 60 m 10,51 sec. +0.1m/s 20,55 km/h
Noah Helgers 60 m 10,94 sec. +0.1m/s 19,74 km/h
Daan Geraeds 150 m 22,09 sec. +0.5m/s 24,45 km/h
Raf Wolters 150 m 22,76 sec. +0.0m/s 23,73 km/h
Pieter Lammerts 150 m 23,82 sec. -0.3m/s 22,67 km/h
Gijs Deckers 150 m 23,87 sec. +0.5m/s 22,62 km/h
Moos Mevissen 150 m 24,08 sec. -0.3m/s 22,43 km/h
Tijn van Havere 150 m 24,39 sec. -0.3m/s 22,14 km/h
Daan Domburg 150 m 25,05 sec. -0.3m/s 21,56 km/h
Tristan Mestrom 150 m 25,68 sec. +0.2m/s 21,03 km/h
Sjoerd Stel 150 m 26,13 sec. -0.3m/s 20,67 km/h
Michael Mertens 150 m 26,18 sec. -0.3m/s 20,63 km/h
Koen Stribos 150 m 26,20 sec. +0.5m/s 20,61 km/h
Noah Helgers 150 m 33,24 sec. -0.3m/s 16,25 km/h
Gijs Deckers 1000 m 3:26,45 min. 17,44 km/h
Daan Geraeds 1000 m 3:28,67 min. 17,25 km/h
Moos Mevissen 1000 m 3:38,85 min. 16,45 km/h
Raf Wolters 1000 m 3:41,11 min. 16,28 km/h
Tijn van Havere 1000 m 3:45,01 min. 16,00 km/h
Nassir Jakhjoukh 1000 m 3:45,12 min. 15,99 km/h
Koen Stribos 1000 m 3:47,00 min. 15,86 km/h
Sjoerd Stel 1000 m 3:52,45 min. 15,49 km/h
Daan Domburg 1000 m 3:59,06 min. 15,06 km/h
Pieter Lammerts 1000 m 4:05,98 min. 14,64 km/h
Tristan Mestrom 1000 m 4:25,18 min. 13,58 km/h
Michael Mertens 1000 m 4:52,87 min. 12,29 km/h
Tijn van Havere Discus 1 kg 23,39 m.
Tristan Mestrom Discus 1 kg 19,65 m.
Daan Domburg Discus 1 kg 17,05 m.
Nassir Jakhjoukh Discus 1 kg 16,97 m.
Simon Hennissen Discus 1 kg 16,57 m.
Daan Geraeds Discus 1 kg 15,98 m.
Gijs Deckers Discus 1 kg 15,83 m.
Pieter Lammerts Discus 1 kg 13,80 m.
Moos Mevissen Discus 1 kg 13,70 m.
Koen Stribos Discus 1 kg 13,25 m.
Sjoerd Stel Discus 1 kg 11,83 m.
Noah Helgers Discus 1 kg 11,02 m.
Michael Mertens Discus 1 kg 10,02 m.
Daan Geraeds Verspringen 4,16 m.
Tijn van Havere Verspringen 3,89 m.
Gijs Deckers Verspringen 3,88 m.
Pieter Lammerts Verspringen 3,87 m.
Nassir Jakhjoukh Verspringen 3,77 m.
Moos Mevissen Verspringen 3,76 m.
Daan Domburg Verspringen 3,67 m.
Raf Wolters Verspringen 3,59 m.
Koen Stribos Verspringen 3,32 m.
Sjoerd Stel Verspringen 3,22 m.
Tristan Mestrom Verspringen 2,89 m.
Michael Mertens Verspringen 2,41 m.
 
JC
Dave Damen 60 m 7,86 sec. +0.2m/s 27,48 km/h
Bruno Montforts 60 m 8,41 sec. +0.1m/s 25,68 km/h
Sam Geraeds 60 m 8,45 sec. +0.2m/s 25,56 km/h
Thijs Bongers 60 m 8,51 sec. +0.5m/s 25,38 km/h
Thijs Lamboo 60 m 8,58 sec. +0.1m/s 25,17 km/h
Max Verstraeten 60 m 8,58 sec. +0.5m/s 25,17 km/h
Raf Vaessen 60 m 8,63 sec. +0.2m/s 25,03 km/h
Timo van Bergen 60 m 8,69 sec. +0.2m/s 24,86 km/h
Nils van Leipsig 60 m 9,14 sec. +0.5m/s 23,63 km/h
Dave Damen 150 m 19,11 sec. +0.2m/s 28,26 km/h
Sam Geraeds 150 m 20,28 sec. +0.2m/s 26,63 km/h
Thijs Lamboo 150 m 20,37 sec. -0.3m/s 26,51 km/h
Bruno Montforts 150 m 20,46 sec. -0.3m/s 26,39 km/h
Raf Vaessen 150 m 20,50 sec. +0.2m/s 26,34 km/h
Max Verstraeten 150 m 20,80 sec. +0.2m/s 25,96 km/h
Timo van Bergen 150 m 20,87 sec. +0.2m/s 25,87 km/h
Thijs Bongers 150 m 21,89 sec. +0.0m/s 24,67 km/h
Nils van Leipsig 150 m 22,40 sec. -0.3m/s 24,11 km/h
Bruno Montforts 1000 m 3:22,33 min. 17,79 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:23,36 min. 17,70 km/h
Thijs Lamboo 1000 m 3:25,51 min. 17,52 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:27,21 min. 17,37 km/h
Dave Damen 1000 m 3:35,90 min. 16,67 km/h
Sam Geraeds 1000 m 3:37,19 min. 16,58 km/h
Max Verstraeten 1000 m 3:47,60 min. 15,82 km/h
Raf Vaessen 1000 m 4:05,77 min. 14,65 km/h
Thijs Bongers Discus 1 kg 36,52 m.
Timo van Bergen Discus 1 kg 29,40 m.
Dave Damen Discus 1 kg 26,79 m.
Thijs Lamboo Discus 1 kg 26,07 m.
Sam Geraeds Discus 1 kg 21,92 m.
Bruno Montforts Discus 1 kg 20,65 m.
Raf Vaessen Discus 1 kg 19,89 m.
Max Verstraeten Discus 1 kg 18,23 m.
Nils van Leipsig Discus 1 kg 17,20 m.
Raf Vaessen Discus 1 kg 16,21 m.
Dave Damen Verspringen 5,66 m.
Sam Geraeds Verspringen 4,74 m.
Thijs Lamboo Verspringen 4,70 m.
Bruno Montforts Verspringen 4,70 m.
Raf Vaessen Verspringen 4,66 m.
Timo van Bergen Verspringen 4,56 m.
Thijs Bongers Verspringen 4,50 m.
Max Verstraeten Verspringen 4,15 m.
Nils van Leipsig Verspringen 4,05 m.
 
U20 Mannen (JA)
Sten Driessen 60 m 7,80 sec. +0.5m/s 27,69 km/h
Mike Dahmen 60 m 8,02 sec. +0.5m/s 26,93 km/h
Gabriel van Mierlo 60 m 8,63 sec. +0.5m/s 25,03 km/h
Nassim Jakhjoukh 60 m 8,72 sec. +0.1m/s 24,77 km/h
Nassim Jakhjoukh 150 m 22,50 sec. +0.2m/s 24,00 km/h
Mike Dahmen 200 m 24,92 sec. +0.2m/s 28,89 km/h
Sten Driessen 200 m 25,68 sec. +0.2m/s 28,04 km/h
Nassim Jakhjoukh 200 m 28,54 sec. +0.2m/s 25,23 km/h
Gabriel van Mierlo 200 m 29,59 sec. -0.9m/s 24,33 km/h
Mike Dahmen Mijl 5:36,87 min. 17,19 km/h
Sten Driessen Mijl 6:54,25 min. 13,98 km/h
Gabriel van Mierlo Mijl 7:11,99 min. 13,41 km/h
Nassim Jakhjoukh Mijl 7:12,23 min. 13,40 km/h
Sten Driessen Discus 1,75 kg 27,23 m.
Mike Dahmen Discus 1,75 kg 22,40 m.
Nassim Jakhjoukh Discus 1,75 kg 19,51 m.
Gabriel van Mierlo Discus 1,75 kg 18,67 m.
Sten Driessen Verspringen 5,68 m.
Mike Dahmen Verspringen 5,14 m.
Gabriel van Mierlo Verspringen 4,57 m.
Nassim Jakhjoukh Verspringen 4,26 m.
 
MD
Amy Damen 60 m 9,20 sec. +0.5m/s 23,48 km/h
Isabel Rozema 60 m 9,81 sec. +0.5m/s 22,02 km/h
Sarah Geraets 60 m 10,10 sec. +0.1m/s 21,39 km/h
Noa Zanders 60 m 10,56 sec. +0.1m/s 20,45 km/h
Amy Damen 150 m 22,37 sec. +0.2m/s 24,14 km/h
Isabel Rozema 150 m 23,59 sec. +0.0m/s 22,89 km/h
Sarah Geraets 150 m 25,10 sec. +0.2m/s 21,51 km/h
Noa Zanders 150 m 26,60 sec. +0.2m/s 20,30 km/h
Isabel Rozema 1000 m 3:52,19 min. 15,50 km/h
Amy Damen 1000 m 4:05,05 min. 14,69 km/h
Sarah Geraets 1000 m 4:06,31 min. 14,62 km/h
Noa Zanders 1000 m 4:47,05 min. 12,54 km/h
Isabel Rozema Discus 0,75 kg 19,74 m.
Amy Damen Discus 0,75 kg 14,51 m.
Noa Zanders Discus 0,75 kg 12,84 m.
Sarah Geraets Discus 0,75 kg 11,36 m.
Amy Damen Verspringen 4,14 m.
Isabel Rozema Verspringen 3,68 m.
Sarah Geraets Verspringen 3,24 m.
Noa Zanders Verspringen 3,03 m.
 
MC
Zoë Zanders 60 m 9,09 sec. +0.2m/s 23,76 km/h
Marit van Leipsig 60 m 9,21 sec. +0.2m/s 23,45 km/h
Marit van Leipsig 150 m 21,82 sec. +0.0m/s 24,75 km/h
Zoë Zanders 150 m 22,14 sec. +0.0m/s 24,39 km/h
Zoë Zanders 1000 m 3:48,39 min. 15,76 km/h
Marit van Leipsig 1000 m 4:00,12 min. 14,99 km/h
Nina Kruijtzer Mijl 7:11,47 min. 13,42 km/h
Marit van Leipsig Discus 1 kg 11,98 m.
Zoë Zanders Discus 1 kg 11,33 m.
Zoë Zanders Verspringen 4,32 m.
Marit van Leipsig Verspringen 4,16 m.
 
U18 Vrouwen (MB)
Lisanne de Vreede 60 m 8,23 sec. +0.5m/s 26,25 km/h
Frauke Classen 60 m 8,86 sec. +0.3m/s 24,38 km/h
Lisanne de Vreede 200 m 26,98 sec. +0.0m/s 26,69 km/h
Frauke Classen 200 m 30,39 sec. -0.9m/s 23,69 km/h
Lisanne de Vreede Mijl 6:26,13 min. 15,00 km/h
Frauke Classen Mijl 7:29,98 min. 12,87 km/h
Lisanne de Vreede Discus 1 kg 19,89 m.
Frauke Classen Discus 1 kg 15,00 m.
Frauke Classen Verspringen 4,75 m.
Lisanne de Vreede Verspringen 4,44 m.
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Mijl 6:43,45 min. 14,36 km/h
Loren Djolo Discus 1 kg 35,28 m.
 
Mannen
Fabian Buijzen 60 m 7,81 sec. +0.5m/s 27,66 km/h
Guido Klaassen 60 m 8,25 sec. +0.5m/s 26,18 km/h
Thies Coenen 60 m 8,58 sec. +0.1m/s 25,17 km/h
Bart Zijlstra 60 m 9,14 sec. +0.1m/s 23,63 km/h
Jorick Horstermans 60 m 9,14 sec. +0.1m/s 23,63 km/h
Soto Zizikas 60 m 10,57 sec. +0.1m/s 20,44 km/h
Fabian Buijzen 200 m 24,78 sec. +0.2m/s 29,06 km/h
Guido Klaassen 200 m 27,26 sec. +0.2m/s 26,41 km/h
Jorick Horstermans 200 m 30,44 sec. +0.0m/s 23,65 km/h
Soto Zizikas 200 m 33,90 sec. -0.1m/s 21,24 km/h
Bart Zijlstra 200 m 34,90 sec. -0.9m/s 20,63 km/h
Guido Klaassen Mijl 5:37,78 min. 17,15 km/h
Fabian Buijzen Mijl 5:55,14 min. 16,31 km/h
Jorick Horstermans Mijl 5:58,80 min. 16,14 km/h
Soto Zizikas Mijl 6:58,21 min. 13,85 km/h
Bart Zijlstra Mijl 7:38,81 min. 12,62 km/h
Joep Niessen 5000 m 22:27,21 min. 13,36 km/h
Rick Kuipers 5000 m 24:21,31 min. 12,32 km/h
Thies Coenen Discus 2 kg 29,21 m.
Jorick Horstermans Discus 2 kg 28,61 m.
Guido Klaassen Discus 2 kg 24,27 m.
Bart Zijlstra Discus 2 kg 23,70 m.
Fabian Buijzen Discus 2 kg 21,77 m.
Soto Zizikas Discus 2 kg 17,68 m.
Fabian Buijzen Verspringen 5,41 m.
Guido Klaassen Verspringen 5,13 m.
Thies Coenen Verspringen 4,04 m.
Bart Zijlstra Verspringen 3,75 m.
Jorick Horstermans Verspringen 3,65 m.
Soto Zizikas Verspringen 3,40 m.
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 60 m 8,51 sec. +0.5m/s 25,38 km/h
Marlou Knijnenburg 60 m 8,95 sec. +0.3m/s 24,13 km/h
Emmelijn van Eldik 60 m 9,57 sec. +0.3m/s 22,57 km/h
Fabiënne van den Hombergh 60 m 10,77 sec. +0.3m/s 20,06 km/h
Dagmara Killaars 200 m 28,79 sec. +0.0m/s 25,01 km/h
Marlou Knijnenburg 200 m 30,19 sec. -0.9m/s 23,85 km/h
Emmelijn van Eldik 200 m 31,94 sec. -0.1m/s 22,54 km/h
Fabiënne van den Hombergh 200 m 39,36 sec. -0.1m/s 18,29 km/h
Marlou Knijnenburg Mijl 6:42,08 min. 14,41 km/h
Emmelijn van Eldik Mijl 9:06,93 min. 10,59 km/h
Dagmara Killaars Mijl 9:27,23 min. 10,21 km/h
Fabiënne van den Hombergh Mijl 9:41,78 min. 9,96 km/h
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 24,52 m.
Dagmara Killaars Discus 1 kg 21,04 m.
Marlou Knijnenburg Discus 1 kg 17,41 m.
Emmelijn van Eldik Discus 1 kg 12,86 m.
Dagmara Killaars Verspringen 4,40 m.
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,37 m.
Emmelijn van Eldik Verspringen 4,11 m.
Fabiënne van den Hombergh Verspringen 3,59 m.
 
M35+
Eric Deussen 5000 m 21:58,83 min. 13,65 km/h
Johan van de Mortel 5000 m 22:04,52 min. 13,59 km/h
 
M40+
Chris Steuns 60 m 8,77 sec. +0.1m/s 24,63 km/h
Chris Steuns Discus 2 kg 16,89 m.
 
M45+
Patrick Goertz 5000 m 21:35,50 min. 13,89 km/h
 
M50+
Mario Lomans 5000 m 19:43,84 min. 15,20 km/h
Ric Reulen 5000 m 24:48,28 min. 12,09 km/h
 
M55+
Mennie Maynard 5000 m 19:49,98 min. 15,13 km/h
Jan Suylen 5000 m 21:51,79 min. 13,72 km/h
Wim Cox 5000 m 23:29,85 min. 12,77 km/h
 
M60+
Wilfred Klaassen 5000 m 24:53,34 min. 12,05 km/h
Wim Aan de Meulen 5000 m 29:03,59 min. 10,32 km/h
 
M70+
Joof Oosterbaan 5000 m 26:27,43 min. 11,34 km/h
 
M75+
Lammert Visscher 5000 m 25:22,68 min. 11,82 km/h
Frank Bouts 5000 m 30:58,33 min. 9,69 km/h
Bernard Reits 5000 m 33:56,88 min. 8,84 km/h
 
V35+
Daisy Ackema 60 m 10,31 sec. +0.3m/s 20,95 km/h
Daisy Ackema 200 m 35,18 sec. -0.1m/s 20,47 km/h
Daisy Ackema Mijl 7:59,65 min. 12,08 km/h
Daisy Ackema Discus 1 kg 29,13 m.
Daisy Ackema Verspringen 3,73 m.
 
V40+
Marian Zonnevijlle 5000 m 23:18,39 min. 12,87 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 60 m 10,68 sec. +0.3m/s 20,22 km/h
Suzan Handels-Wiertz 200 m 38,31 sec. -0.1m/s 18,79 km/h
Suzan Handels-Wiertz Mijl 8:19,78 min. 11,59 km/h
Manon Tubée 5000 m 26:54,54 min. 11,15 km/h
Suzan Handels-Wiertz Discus 1 kg 15,97 m.
Suzan Handels-Wiertz Verspringen 3,01 m.
 
V50+
Ginny Meuwissen - Mostard 5000 m 29:38,85 min. 10,12 km/h
 
V55+
Monique Kerpen 5000 m 26:44,59 min. 11,22 km/h
 
V60+
Carla Peeters 5000 m 28:26,95 min. 10,55 km/h
Barbara Sars-Pingel 5000 m 31:54,77 min. 9,40 km/h
 

vrijdag 24 september 2021
Trackmeeeting Wageningen
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 14:40,25 min. 1e 20,45 km/h
 

zaterdag 18 september 2021
CD Competie Finale D Venray
JD
Thom Kessels 80 m 11,59 sec. +0.1m/s 6e 24,85 km/h
Raf Wolters 80 m 12,08 sec. -0.6m/s 10e 23,84 km/h
Daan Domburg 80 m 13,00 sec. 25e 22,15 km/h
Thom Kessels 1000 m 3:28,56 min. 13e 17,26 km/h
Raf Wolters 1000 m 3:42,56 min. 21e 16,18 km/h
Koen Stribos 1000 m 3:56,50 min. 29e 15,22 km/h
Daan Domburg 80 m Horden 76,2 cm 17,21 sec. -1.2m/s 22e 16,73 km/h
Kay Graus 80 m Horden 76,2 cm 18,34 sec. +0.4m/s 26e 15,70 km/h
Tijn van Havere Kogel 3 kg 9,26 m. 4e
Tristan Mestrom Kogel 3 kg 6,92 m. 13e
Tijn van Havere Discus 1 kg 19,81 m. 4e
Tristan Mestrom Discus 1 kg 18,54 m. 7e
Roi Schoemakers Verspringen 4,23 m. +1.0m/s 3e
Kay Graus Verspringen 3,37 m. +1.3m/s 17e
Thom Kessels,
Raf Wolters,
Koen Stribos,
Roi Schoenmakers
4x80m 45,64 sec. 5e 25,24 km/h
 

dinsdag 14 september 2021
Circuit 14 Veldhoven
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,23 sec. +0.0m/s 2e 27,21 km/h
Hannah Cranen 400 m 67,46 sec. 3e 21,35 km/h
 

zondag 12 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 56,93 m. 3e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 12,00 m. 4e
Loren Djolo Discus 1 kg 35,42 m. 5e
 

zaterdag 11 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 18,02 m. 1e
 

vrijdag 10 september 2021
NK U20 & U18 Amersfoort
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 48,82 m. 7e
 
U18 Vrouwen (MB)
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 68,42 sec. 21,05 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 69,83 sec. 6e 20,62 km/h
 

zondag 5 september 2021
Promotie Degradatie Competitie 2/3e divisie Gouda
U18 Vrouwen (MB)
Frauke Classen 3000 m 15:53,40 min. 14e 11,33 km/h
Lisanne de Vreede 400 m Horden 76,2 cm 69,34 sec. 7e 20,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 5,25 m. -0.2m/s 3e
Frauke Classen Verspringen 4,56 m. +1.7m/s 12e
Lisanne de Vreede Polsstokhoogspringen 2,20 m. 10e
 
U20 Vrouwen (MA)
Bregje Naus 100 m 13,76 sec. +0.6m/s 11e 26,16 km/h
Bregje Naus 200 m 29,21 sec. +0.9m/s 15e 24,65 km/h
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,06 sec. +1.2m/s 5e 27,57 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,26 sec. +0.9m/s 5e 26,41 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,84 sec. 10e 22,21 km/h
Marlou Knijnenburg 800 m 2:43,88 min. 15e 17,57 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,40 m. 18e
Fabiënne van den Hombergh Speer 600 g (vanaf 1999) 17,53 m. 22e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 33,30 m. 4e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 9e
 
V35+
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,83 m. 20e
Zoë van Lierop Speer 600 g (vanaf 1999) 20,05 m. 20e
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 27,58 m. 7e
 

zondag 29 augustus 2021
C-Speken Amsterdam
JC
Dave Damen 100 m 12,33 sec. +2.5m/s 29,20 km/h
Dave Damen 100 m 12,40 sec. +1.4m/s 29,03 km/h
Raf Vaessen 100 m 13,34 sec. +3.7m/s 26,99 km/h
Thijs Bongers Discus 1 kg 29,80 m. 20e
Dave Damen Verspringen 5,76 m. +0.5m/s 6e
Dave Damen Verspringen 5,70 m. +0.2m/s
Raf Vaessen Verspringen 4,37 m. +1.0m/s
 

zondag 29 augustus 2021
Open Zuid Nederlands Kampioenschap Best
U20 Mannen (JA)
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 46,92 m. 6e
 
U20 Vrouwen (MA)
Loren Djolo Kogel 4 kg 10,69 m. 3e
Loren Djolo Discus 1 kg 36,14 m. 1e
 
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,14 m. 3e
 
Vrouwen
Hannah Cranen 200 m 27,80 sec. -0.9m/s 8e 25,90 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,87 sec. -0.9m/s 9e 25,83 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 77,16 sec. 7e 18,66 km/h
 

zaterdag 28 augustus 2021
C-Speken Amsterdam
JC
Thijs Bongers Kogelslingeren 4 kg 32,36 m. 5e
 

zondag 22 augustus 2021
Terug van vakantie: Sprinten, Horden of Mila Tilburg
Vrouwen
Hannah Cranen 200 m 27,61 sec. -3.1m/s 6e 26,08 km/h
 

maandag 2 augustus 2021
Zomerslingeren bij AV '34 Apeldoorn
U20 Mannen (JA)
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 56,98 m. 2e
 
Mannen
Krzysztof Nolbert Kogelslingeren 7,26 kg 52,84 m. 1e
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 43,25 m. 1e
 
Vrouwen
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 34,47 m. 1e